Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 16.11.2023

  1. Město Újezd u Brna informuje občany, že probíhá distribuce nádob na tříděný odpad (t.j. barevných popelnic). Popelnice jsou vydávány vždy v úterý od 13:00 do 15:00 h, ve středu od 13:00 do 17:00 h a ve čtvrtek od 13:00 do 15:00 h Na Rychtě. Zájemce o popelnici se dostaví na sekretariát radnice, kde podepíše smlouvu o výpůjčce, s podepsanou smlouvou půjde Na Rychtu, kde mu budou popelnice předány. Vydávání bude probíhat do odvolání.
  2. Město Újezd u Brna ve spolupráci s komisí pro rozvoj města Vás srdečně zve na druhý, tentokrát předvánoční swap, který se bude konat 25. listopadu od 9 do 15 h v zasedací místnosti městského úřadu. Přinést můžete cokoliv s výjimkou oblečení.
  3. Město Újezd u Brna ve spolupráci s kulturně-školskou komisí zve všechny hodné i zlobivé újezdské děti na besídku s Mikulášem. Tato se uskuteční 03. prosince 2023 v sále kulturního domu Na Rychtě od 16 h. Na akci je nutné nahlášení předem na e-mailu mikulasujezd@gmail.com nebo v Mezigeneračním centru. Přihlašování probíhá od 20. do 30. listopadu 2023 nebo do zaplnění kapacity. Akce je určena výhradně újezdským dětem. Vstupné pro dospělé 100 Kč, děti zdarma. Mikuláš obdaruje všechny přítomné děti.
  4. TJ Sokol Újezd u Brna ve spolupráci s městem Újezd u Brna pořádá 30. prosince 2023 v Multifunkční hale I. Předsilvestrovský turnaj  v badmintonu čtyřher. Dvojice mužů, žen a smíšené. Hlaste se u správce haly pana Velíška na e-mail hala@ujezdubrna.cz. Startovné za jednotlivce je 100 Kč. Uzávěrka přihlášek je 18. prosince 2023. Poté budou účastníkům rozeslány dispoziční informace.
  5. Společnost EG.D bude provádět od 21. listopadu 2023 do 4.prosince 2023 odečty všech elektroměrů. V případě nepřítomnosti můžete zanechat stav elektroměru na viditelném místě.
  • Prodejna Potraviny u Koníčka na Rychmanovské 607 hledá prodavačku nebo prodavače na hlavní pracovní poměr i brigádu. Nástup od 1. prosince 2023. Zájemci se mohou hlásit na prodejně nebo na telefonním čísle 775 655 900.
  • Otničtí zahrádkáři vás srdečně zvou na ŘEMESLNÝ JARMARK, který se bude konat v pátek 17. listopadu v době od 9 do 15 hod. v dělnickém domě v Otnicích. Přijďte si užít sváteční den na místo, kde umění a řemeslo stále žije! Pro děti budou připravené tvořivé dílničky: navlékání korálků, malování na kameny, dřevěné figurky a ozdoby. Nebude chybět i kolo štěstí. Vstupné je dobrovolné. Na vaši účast se těší zahrádkáři.
  • Skupina historického šermu Buhurt zve turisty, milovníky historie a všechny občany na tradiční Pochod slavkovským bojištěm, který se uskuteční v sobotu 25. listopadu. Vychází se v 8:00 hodin z nádraží Újezd u Brna v doprovodu vojáků v dobové výzbroji a výstroji, trasa je asi 12 km dlouhá a vede kolem kapličky k Mohyle míru, památníku nad Zbýšovem a do Křenovic, kde se končí a vydávají se pamětní listy. U všech zastavení je krátká přednáška o tomto konkrétním místě. Všichni jsou srdečně zváni.