Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení

Hlášení 14. 4. 2021

  1. SK Újezd u Brna, oznamuje, že je přísný zákaz vstupu na travnatou hrací plochu ve sportovním areálu. Na hřišti byla provedena vertikutace, hnojení a osetí. Tento zákaz platí do odvolání.

INZERCE

  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude prodávat tento čtvrtek od 8:30 hod. na obvyklém místě, ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.
Číst více

Hlášení 13. 4. 2021

  1. SK Újezd u Brna, oznamuje, že je přísný zákaz vstupu na travnatou hrací plochu ve sportovním areálu. Na hřišti byla provedena vertikutace, hnojení a osetí.

Číst více

Hlášení 12. 4. 2021

  1. Městská Jiráskova knihovna oznamuje, že od 13. 4. 2021 bude opět otevřena v běžné provozní době. Při návštěvě knihovny je třeba dodržovat všechna aktuálně platná mimořádná opatření.
  2. SK Újezd u Brna, oznamuje, že je přísný zákaz vstupu na travnatou hrací plochu ve sportovním areálu. Na hřišti byla provedena vertikutace, hnojení a osetí. Tento zákaz platí do odvolání.
Číst více

Hlášení 8. 4. 2021

  1. Město Újezd u Brna hledá reportéry z řad dětí a mládeže ve věku 10 až 15 let. Mladí reportéři se zapojí do natáčení tří reportáží o našem městě, a to ve spolupráci s INFO TV BRNO. První zahrnuje medailonek o našem městě, který bude mapovat pamětihodnosti, důležité

Číst více