Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 25.6.2021

HLÁŠENÍ Městského úřadu

   25. června 2021

  1. Vážení občané, prosíme, pomozte spolu s námi zasaženým oblastem Břeclavska a Hodonínska! Přineste balené vody, dezinfekci, hygienické, čistící prostředky v uzavřeném originálním obalu, pracovní rukavice, lopaty, smetáky, krycí plachty do zasedací místnosti městského úřadu zítra od 8 hod. do 16 hod. Noste pouze vyjmenované potřeby, nic jiného. Voda a všechny zmíněné prostředky budou převezeny do zasažených oblastí! Děkujeme za vaši pomoc!
  2. Občané, kteří písemně projevili zájem o kompostér, si ho mohou vyzvednout v areálu pracovní skupiny u Sběrného dvora v pondělí 28. června 2021 od 15 do 17 hod. Kompostér se vejde se do kufru osobního auta běžné velikosti, je ve složeném stavu, váží přibližně 40 kg. Kompostéry jsou poskytovány na základě Smlouvy o výpůjčce, kterou lze vypsat na místě.
  3. MUDr. Jana Kudrnová oznamuje, že od 28. 6. 2021 do 9. 7. 2021 bude mít dovolenou. Ve dnech 7. 8. a 9. července bude v ordinaci přítomna zdravotní sestra. Pouze akutní případy ošetří po telefonické domluvě MUDr. Jana Godavová.
  4. V neděli 27. června jsou v našem městě Petropavelské hody! Hodová mše v kostele svatých apoštolů Petra a Pavla bude v 11 hod., průvod stárků od kostela obcí začne ve 14 hod. Požehnání hodů místním farářem Petrem Hoškem před kostelem bude ve 14. 45 hod. Paní starostka předá hodové právo před radnicí v 15.15 hod. a od 15.30 hod. se bude, rovněž před radnicí, tančit verbuňk a vrtěná za doprovodu DH Ištvánci. Těší se na vás Újezdská chasa, akce se koná za podpory Města Újezd u Brna a TJ Sokol Újezd u Brna. Tělovýchovná jednota Sokol oznamuje, že se z důvodů přetrvávajícího zákazu tance a dalších protiepidemiologických opatření bohužel nebude konat tradiční sobotní ani nedělní hodová zábava za Sokolovnou. Děkujeme za pochopení!