Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

HLÁŠENÍ 9. ZÁŘÍ

  1. Město Újezd u Brna pořádá pro seniory ve čtvrtek 26. 9. 2019 VÝLET DO ZNOJMA A NA ZÁMEK VRANOV NAD DYJÍ. Odjezd od radnice v 8.30 hodin. Na tuto akci se můžete přihlásit v prodejně M-Boty na Štefánikově ulici.
  2. Městská policie Újezd u Brna oznamuje, že byl v neděli po skončení koncertu konaného na Rychtě, nalezen deštník a dnes na ulici Na Zahrádkách byly nalezeny černé dioptrické brýle. Majitelé si mohou tyto věci vyzvednout na služebně městské policie.
  3. Obec Sokolnice zve všechny děti, rodiče a prarodiče na Mezigenerační den nazvaný ,,Byla vojna, byla“, který se koná v sobotu 14. 9. 2019 od 10.00 do 16.00 hodin v prostorách zámeckého parku Domova pro seniory v Sokolnicích. Současně se koná i Den otevřených dveří v domově. Uvidíte výcvik jezdectva, uniformy napoleonských vojáků, zasoutěžíte si v různých disciplínách a dovednostech. Je pro vás zajištěn zábavný doprovodný program a bohaté občerstvení.
  4. Obec Sokolnice zve na akci Dožínky 2019, která se koná v neděli 9. 2019 v prostorách Domova pro seniory Sokolnice. Začátek akce ve 14.00 hodin.
  5. Orel Telnice srdečně zve na Historický jarmark a vinobraní. Akce se koná v sobotu 14. 9. 2019 od 14.00 hodin v telnické orlovně. Srdečně zvou pořadatelé.
  6. Rybářský spolek Otnice oznamuje, že pořádá Rybářské závody pro dospělé. Akce se koná v sobotu 14. 9. 2019 na rybníku pod Poltňou.

INZERCE

  • Firma Art Lighting Production, s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Asistentka obchodního oddělení. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail nachtnebl@artlighting.cz nebo na adresu firmy Komenského 427, Újezd u Brna.