Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 9.6.2021

  1. Město Újezd u Brna vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce stavební referent/referentka města Újezd u Brna – zástup za mateřskou dovolenou. Požadujeme středoškolské vzdělání s maturitou, obor se stavebním zaměřením výhodou, znalost práce na PC a bezúhonnost. Náplní práce je výkon státní správy a samosprávy, zajišťování dokumentace průběhu územně plánovacích procesů, styk s katastrálním úřadem a další činnosti. Více informací najdete na úřední desce.
  2. Občané, kteří písemně projevili zájem o kompostér, si ho mohou vyzvednout v areálu pracovní skupiny u Sběrného dvora v pondělí 14. a ve středu 16. června 2021 od 15 do 17 hodin. Kompostér váží 40 kg, je poměrně těžký. Vejde se do kufru osobního auta běžné velikosti, je ve složeném stavu. Kompostéry jsou poskytovány na základě Smlouvy o výpůjčce, kterou s občany vypíše na místě paní Magdalena Pízová, tel: 724 195 782. Pokud jste projevili písemný zájem o kompostér, vyzvedněte si ho co nejdříve v určených termínech.
  3. Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek 10. června 2021 bude sběrný dvůr zavřený.
  4. Upozorňujeme občany na opatrnost při procházkách kolem řeky Litavy. Hrozí střet s nutriemi, které mohou napadnout dítě či vašeho domácího mazlíčka!
  5. MUDr. Jana Kudrnová oznamuje, že ve čtvrtek 10. června a v pátek 11. června bude mít ranní ordinaci pouze pro akutní pacienty po předchozí telefonické domluvě.
  6. MUDr. Jana Godavová oznamuje, že v pátek 11. června bude v ordinaci přítomna pouze zdravotní sestra. Akutní případy po předchozí telefonické domluvě ošetří MUDr. Kudrnová.

INZERCE

Společnost ZM Fruct s.r.o. prodává jahody z pole v Holubicích, v bývalém areálu družstva, Holubice 296, směrem na střelnici. Prodej probíhá každý den od 7 do 16 hodin nebo do vyprodání sortimentu. Cena jahod je 89 Kč a 95 Kč za kg, podle množství odběru. Kvůli dostupnosti jahod se před příjezdem informujte na telefonním čísle 608 932 329, kde si je můžete také objednat. Doporučujeme sledovat facebookovou stránku ZM Fruct s.r.o.

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude prodávat tento čtvrtek od 8:30 hod. na obvyklém místě, čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.

Ve čtvrtek přijede pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami, v čase 8:30 – 9.00 hod. Přijďte si vybrat ze široké škály sortimentu. Vytvoří Vám dárkový kornout, nebo si můžete vzít něco jen tak na chuť.

Soukromý prodejce oznamuje občanům, že bude zítra od 12 hod. prodávat u budovy pošty jahody, maliny, borůvky, slovenský hrášek. Zdrží se do vyprodání zásob.