Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 9. 5. 2023

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s KŠK zve všechny maminky a babičky na oslavu Dne matek, která se bude konat 14. 5. 2023 od 15 hod. v sokolovně. Se svým programem se představí děti z MŠ a ZŠ, CM Šternovjánek a CM Jamírek. Na závěr uvidíte přehlídku prvorepublikové módy. Pro tatínky s dětmi bude připraven program na venkovním hřišti. Občerstvení zajištěno. Těšíme se na Vás.
  2. Vážení spoluobčané, z důvodu výskytu mylné informace o přesunutí pobočky České pošty Vás tímto ubezpečujeme, že Česká pošta Újezd u Brna zůstává i nadále na adrese Komenského 144, Újezd u Brna. Informace o trvalé změně provozních hodin dostupné pošty v OC Letmo Brno se týká doby mimo provozní hodiny na místní poště.
  3. Organizátoři farního dne připravují na 11. 6. 2023 v prostorách oratoře malou výstavu o pěstování vína a jeho zpracování v naší oblasti. Obracejí se tímto na občany s prosbou, má-li někdo dobové fotografie s touto tématikou a byl by ochoten je zapůjčit, může je od příštího týdne nosit do Mezigeneračního centra. Děkujeme.

INZERCE

  • Český zahrádkářský svaz Otnice Vás srdečně zve na jarní prodejní výstavu sazenic, letniček, trvalek a dalších zahrádkářských produktů, která se uskuteční v sobotu 13. 5. 2023 od 9 do 15 hod. před Základní školou Otnice.
  • Nábytek Mikulík Vranovice oznamuje, že ve dnech 25. až 27. května pořádá DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Pro návštěvníky bude připraven bohatý program: poradenství designera, představení novinek pro rok 2023, prohlídka výroby, soutěž o hodnotné ceny a další. Během akce platí sleva 10 % na celý sortiment. Na akci srdečně zvou pořadatelé.
  • Drůbežárna Prace bude prodávat 10. 5. 2023 v  9 hodin na obvyklém místě mladé kuřice a kohouty, roční slepice, housata, kuřata, krůty, káčata, husokačeny, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky za cenu 15 Kč/ks.