Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 9. 4. 2021

  1. Město Újezd u Brna hledá reportéry z řad dětí a mládeže ve věku 10 až 15 let. Mladí reportéři se zapojí do natáčení tří reportáží o našem městě, a to ve spolupráci s INFO TV BRNO. První zahrnuje medailonek o našem městě, který bude mapovat pamětihodnosti, důležité stavby a aktivity různých subjektů působících v našem městě. Další dvě reportáže budou zaměřeny na činnost místních sportovních a kulturních organizací. Předpokladem pro pozici mladého reportéra je příjemný mluvený projev a správně užívaná čeština. Zájemci budou pozváni na krátký pohovor, hlásit se mohou na tel. 724 195 782 do 23. 4. 2021. V případě zájmu bude nutné uvést jméno, příjmení, telefonický kontakt a emailovou adresu zákonného zástupce.
  2. Město Újezd u Brna nabízí pomoc spoluobčanům, kteří ještě nevyplnili formulář ke sčítání lidu 2021. Formulář Vám pomůžeme vyplnit online formou v Mezigeneračním centru. V případě zájmu volejte na tel. 725 171 859 a domluvte si termín vyplnění formuláře.
  3. Ordinace MUDr. Godavové a MUDr. Kudrnové oznamuje, že je možné přihlásit se k očkování proti Covid, a to:občané starší 65-ti let a chronicky nemocní. Přimlouváme se za email a sms.
  4. SK Újezd u Brna, oznamuje, že je přísný zákaz vstupu na travnatou hrací plochu ve sportovním areálu. Na hřišti byla provedena vertikutace, hnojení a osetí. Tento zákaz platí do odvolání.

INZERCE

  • Kuchyně působící v DPS na ul. Rybářská hledá do svého provozu pomocnou sílu. Vyplácení mzdy po týdnu. V případě zájmu volejte na tel. 773 657 772.
  • Firma JUKKA bude prodávat v pondělí 12. 4. 2021 v čase od 9:00 do 10:15 hod. u hřiště stromky k jarní výsadbě. Více informací naleznete v letácích ve vašich poštovních schránkách.