Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 9. 11. 2020

  1. MUDr. Pirner oznamuje občanům, že z důvodu dovolené od 9. 11. do 13. 11. 2020 neordinuje.

INZERCE

  • Rybářství Dujsík oznamuje občanům, že bude zítra 10. 11. 2020 prodávat na obvyklém prodejním místě od 9:30 hod. živé ryby. V nabídce: kapr, amur, tolstolobik, sumec, lín, pstruh a siven. Na požádání ryby zabije a vykuchá. Dále prodává nástražní rybičky a vykupuje jádra vlašských ořechů světlé odrůdy 120,- Kč/kg.
  • Firma eFiShop.cz nabízí rozvoz jídla po Brně a okolí do 25 km od Brna včetně obce Újezd u Brna, rozvozová služba je zcela ZDARMA.
    Kuchaři restaurací a hotelů skupiny e-Finance, a.s. pro Vás každý den připravují vakuovaná chlazená jídla s delší trvanlivostí k uskladnění v lednici až na sedm dnů nebo teplá jídla v boxech k okamžité konzumaci. Na eFiShopu si objednáte i základní potraviny a nápoje, včetně řemeslného piva z EFI Pivovaru. Jídlo s rozvozem zdarma můžete objednávat online na www.efishop.cz nebo telefonicky na 515 555 565.
  • Společnost BESPLAST s.r.o. v Blažovicích přijme nové zaměstnance na pozici obsluha CNC strojů. Pracovní pozice je vhodná pro muže, ženy i absolventy. Nabízí výborné platové podmínky, náborový příspěvek po zkušební době, příspěvek na dopravu a stravu. Nástup možný ihned nebo po domluvě. Více informací na tel. 737 382 301 nebo emailu export@besplast.cz.