Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 8. 6. 2021

  1. Připomínáme občanům, že se blíží termín splatnosti poplatků městu za kalendářní rok 2021, které jsou splatné k 30. červnu 2021.
  2. Město Újezd u Brna vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce stavební referent/referentka města Újezd u Brna – zástup za mateřskou dovolenou. Požadujeme středoškolské vzdělání s maturitou, obor se stavebním zaměřením výhodou, znalost práce na PC a bezúhonnost. Náplní práce je výkon státní správy a samosprávy, zajišťování dokumentace průběhu územně plánovacích procesů, styk s katastrálním úřadem a další činnosti. Více informací najdete na úřední desce.
  3. V pátek 4. června byla nalezena zadní část předplatní jízdenky, tzv. šalinkarty s platností do 1. září letošního roku. Doklad patří osobě narozené v roce 2008. Pro vyzvednutí kontaktujte městskou policii na telefonním čísle 602 500 584.
  4. Oznamujeme občanům, že 10. června 2021 bude sběrný dvůr zavřený.
  5. MUDr. Jana Kudrnová oznamuje, že ve čtvrtek 10. června a v pátek 11. června bude mít ranní ordinaci pouze pro akutní pacienty po předchozí telefonické domluvě.
  6. MUDr. Jana Godavová oznamuje, že v pátek 11. června bude v ordinaci přítomna pouze zdravotní sestra. Akutní případy po předchozí telefonické domluvě ošetří MUDr. Kudrnová.

INZERCE

Společnost Bemeta se sídlem v Žatčanech přijme do svého kolektivu řidiče na MB ATEGO. Požaduje ŘP sk.C, profesní průkaz, praxe v řízení minimálně 2 roky. Bližší informace na telefonním čísle 727 811 552.

Společnost ZM Fruct s.r.o. prodává jahody z pole v Holubicích, v bývalém areálu družstva, Holubice 296, směrem na střelnici. Prodej probíhá každý den od 7 do 16 hodin nebo do vyprodání sortimentu. Cena jahod je 89 Kč a 95 Kč za kg, podle množství odběru. Kvůli dostupnosti jahod se před příjezdem informujte na telefonním čísle 608 932 329, kde si je můžete také objednat. Doporučujeme sledovat facebookovou stránku ZM Fruct s.r.o.