Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 8. 6. 2022

 1. Město Újezd u Brna oznamuje občanům, že bude městský úřad dne 9. 6. 2022 z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.
 2. Město Újezd u Brna upozorňuje občany, že poplatky na rok 2022 jsou splatné do 30. 6. 2022. Platbu můžete provést převodem z účtu nebo v hotovosti na pokladně města v úřední dny.
 3. Město Újezd u Brna ve spolupráci s KŠK srdečně zve všechny děti a rodiče na koncert dětské kapely Čiperkové, který se bude konat v neděli 12. 6. 2022 od 16 hodin v parku u penzionu. Vstup je zdarma, občerstvení zajištěno. V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční v sále Na Rychtě.
 4. Město Újezd u Brna, knihovna a sdružení FILIA z.s. pořádá ve čtvrtek 9. 6. 2022 od 9:30 hod. v knihovně ukázkové pletení z papírových ruliček, kde si můžete uplést košík, věneček nebo stromek.
 5. MUDr. Godavová oznamuje občanům, že dne 10. 6. 2022 bude mít dovolenou. Akutní případy ošetří pouze po předchozí telefonické domluvě MUDr. Kudrnová.
 6. Římskokatolická farnost srdečně zve v pátek 10. 6. do kostela sv. Petra a Pavla v Újezdě u Brna. Kostel bude otevřen v rámci celorepublikové akce Noc kostelů, a to od 18 do 23 hodin. Podrobný program najdete na vývěsce u kostela nebo na stránkách farnosti www.farnostujezdubrna.cz. Přijďte si prohlédnout prostory kostela, i ty jindy nepřístupné, poslechnout si povídání o jeho historii, ochutnat mešní vína, zaposlouchat se do krásné hudby nebo se jen tak zastavit a vydechnout si po náročném pracovním týdnu. Těšíme se na vás!

INZERCE

 • Realitní makléř Jan Vystoupil, hledá v našem městě a blízkém okolí pro svého klienta vinný sklep, chatu, chalupu nebo jiný rekreační objekt. Pokud máte odpovídající nemovitost na prodej, volejte na tel. 774 999 016, nebo kontaktuje přes webové stránky www.janvystoupil.cz.
 • Firma Elektro Spáčil Újezd u Brna nabízí na měsíc červen slevu až 2000 Kč na veškeré chladničky a mrazničky. Dále slevu 15 % na lednice a mrazničky značky Concept.
 • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude prodávat tento čtvrtek od 8:30 hod. na obvyklém místě ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.
 • Ve čtvrtek přijede pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami, v čase 8.30 – 9.00  hod. Přijďte si vybrat ze široké škály sortimentu.
 • Firma ŠROT GEBESHUBER s.r.o. hledá pro doplnění svého týmu na centrálu v Sokolnicích šikovnou kandidátku na pozici administrativní pracovnice. Hlavní náplní práce bude vedení evidence a zajištění revizí, zkoušek, školení zaměstnanců, marketingová podpora a příprava podkladů pro mzdy. Je možný plný nebo částečný úvazek. Požadavky: SŠ, obratnost při práci s PC – Word, Excel, komunikativnost, rychlost a pečlivost. Nabízí odpovídající ohodnocení podle velikosti úvazku, prodlouženou dovolenou, stravenkový příspěvek, možnost karty MULTISPORT a další benefity. Nástup dle dohody. Nabídky s životopisem zasílejte prosím na email investice@gebeshuber.cz.
 • Firma SMART TECHNIK a. s. se sídlem v Újezdě u Brna přijme na HPP zaměstnance do kovovýroby s řidičským oprávněním skupiny B. Pracovní náplní bude rozvoz výrobků zákazníkům a pomocné práce v kovovýrobě. Požadují zodpovědnost, pracovitost a samostatnost. Uchazeči se mohou hlásit na tel. 544 422 210 nebo emailem info@smarttechnik.cz.