Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 7. 7. 2023

  1. Město ve spolupráci s KŠK Vás srdečně zve na 1. koncert Újezdského kulturního léta, který se bude konat 9. 7. 2023 od 17 hodin v parku u penzionu. Vystoupí swingová kapela Swing Kong Dance Orchestra. Občerstvení zajištěno. Těšíme se na Vás.
  2. Město Újezd u Brna oznamuje, že do 14. 7. 2023 bude uzavřeno Mezigenerační centrum z důvodu čerpání dovolené. Děkujeme za pochopení.
  3. Město Újezd u Brna oznamuje občanům, že ve dnech 8. 7. a 9. 7. 2023 bude v našem městě probíhat deratizace kanalizace. Prosíme o zvýšenou pozornost v okolí kanalizačních vpustí. Děkujeme za pochopení.
  4. MUDr. Jana Godavová oznamuje, že bude do 16. 7. 2023 čerpat dovolenou. Akutní stavy ošetří po předchozí telefonické domluvě MUDr. Jana Kudrnová.

INZERCE

  • Firma Labtech s.r.o., zabývající se testovacími přístroji a laboratorními analýzami, vyhlašuje výběrové řízení na pozice: vedoucí zakázkové výroby, elektroinženýr projektant, mechanik – strojní technik, počítačový programátor, strojní inženýr – konstruktér
    a samostatná účetní.  Společnost se nachází v areálu bývalého ČSAD v Telnici naproti nádraží. Více informací naleznete na webových stránkách firmy, současně na webových stránkách a vývěsce města.
  • Šlechtitelsko-osivářská společnost Šaratice, přijme vedoucího skladu. Požadují znalost práce na PC (Excel, Word), schopnost aktivně samostatně pracovat, ŘP sk. B a na VZV. Písemnou nabídku se životopisem, kontaktními údaji a fotografií zašlete na adresu SAATEN-UNION CZ s.r.o., Chaloupky 354, 683 52 Šaratice nebo email marian.spunar@saaten-union.cz. Více informací na tel. 602 789 449.