Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 7. 6. 2021

  1. Připomínáme občanům, že se blíží termín splatnosti poplatků městu za kalendářní rok 2021, které jsou splatné k 30. červnu 2021.
  2. Žádáme občany, aby nevyhazovali zbytky jídla v okolí řeky Litavy! Dochází tak k přikrmování ondatry pižmové, která následně ničí úrodu na polích v blízkosti řeky. Dále žádáme občany, kteří utrpěli škodu způsobenou těmito hlodavci a mají ji zdokumentovanou, aby fotodokumentaci doručili na adresu sekretariat@ujezdubrna.cz.
  3. V pátek 4. června byla nalezena zadní část předplatní jízdenky, tzv. šalinkarty s platností do 1. září letošního roku. Doklad patří osobě narozené v roce 2008. Pro vyzvednutí kontaktujte městskou policii na telefonním čísle 602 500 584.
  4. Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek 10. června bude sběrný dvůr zavřený.
  5. MUDr. Jana Kudrnová oznamuje, že ve čtvrtek 10. června a v pátek 11. června bude mít ranní ordinaci pouze pro akutní pacienty po předchozí telefonické domluvě.

INZERCE

  • Rybářství Dujsík oznamuje občanům, že bude zítra 8. června 2021 prodávat na obvyklém prodejním místě od 9:30 hod. kapry, pstruhy lososové a pstruhy duhové. Prodejce na požádání ryby vykuchá a očistí, zdrží se 1 hodinu.
  • Soukromý prodejce oznamuje občanům, že bude zítra 8. června od 12 hodin prodávat u budovy pošty jahody, maliny, borůvky, slovenský hrášek. Zdrží se do vyprodání zásob.