Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 6. 6. 2023

  1. Město Újezd u Brna oznamuje, že se v Penzionu pro seniory na ulici Štefánikova uskuteční Přednáška o sociální službě tísňové péče Náš Slunovrat, a to dne 13. 6. 2023 v 15 hodin. Vstupné zdarma.
  2. Dětský soubor Tylova divadla Újezd u Brna srdečně zve děti a jejich rodiče na představení pohádky O Jezinkách, které odehraje v pátek 9. 6. 2023 v 18 hodin v sále kulturního domu Na Rychtě. Vstupné dobrovolné.
  3. SHM Újezd u Brna Vás srdečně zve na akci S-FEST, která se uskuteční 10. 6. 2023 od 10 hodin. Těšit se můžete na soutěže pro děti, workshopy, ukázku integrovaného záchranného systému i kulturní program. Více informací naleznete na webové stránce www.festival.shm.cz. Organizátoři žádají občany, aby během tohoto dne nevyužívali parkoviště u hřiště a za zdravotním střediskem. Tato parkoviště budou vyhrazena pro účastníky akce.

INZERCE

  • LÍPA komunitní centrum v Sokolnicích srdečně zve všechny seniory na zkušební provoz nových kroužků určených právě pro ně. V nabídce je kroužek deskových her pro seniory, na jehož ukázku můžete přijít ve čtvrtek 7. června v 18.30 hod. na Masarykovu 34. Kroužek je zdarma. Dále nabízí keramickou dílnu pro seniory, jejíž zkušební provoz proběhne ve středu 7. června v 9.30 hod. a ve středu 21. června v 9.30 hod. na Masarykově 34. Dílna je za 100 Kč. Obě aktivity jsou podpořeny z projektu obce Sokolnice a JmK a proto jsou finančně zvýhodněny.