Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 6. 6. 2022

  1. Město Újezd u Brna oznamuje občanům, že bude městský úřad dne 9. 6. 2022 z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.
  2. Město Újezd u Brna ve spolupráci s KŠK srdečně zve všechny děti a rodiče na koncert dětské kapely Čiperkové, který se bude konat v neděli 12. 6. 2022 od 16 hodin v parku u penzionu. Vstup je zdarma, občerstvení zajištěno. V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční v sále Na Rychtě.
  3. Město Újezd u Brna, knihovna a sdružení FILIA z.s. pořádá ve čtvrtek 9. 6. 2022 od 9:30 hod. v knihovně ukázkové pletení z papírových ruliček, kde si můžete uplést košík, věneček nebo stromek.
  4. Základní škola Újezd u Brna informuje rodiče budoucích prvňáčků, kteří zahájí    povinnou školní docházku 1. 9. 2022, že se 9. 6. 2022 v 16 hodin uskuteční ve školní jídelně informační schůzka. Vstup do budovy školy bude od autobusové zastávky. Všichni rodiče jsou srdečně zváni.
  5. Římskokatolická farnost srdečně zve v pátek 10. 6. do kostela sv. Petra a Pavla v Újezdě u Brna. Kostel bude otevřen v rámci celorepublikové akce Noc kostelů, a to od 18 do 23 hodin. Podrobný program najdete na vývěsce u kostela nebo na stránkách farnosti www.farnostujezdubrna.cz. Přijďte si prohlédnout prostory kostela, i ty jindy nepřístupné, poslechnout si povídání o jeho historii, ochutnat mešní vína, zaposlouchat se do krásné hudby nebo se jen tak zastavit a vydechnout si po náročném pracovním týdnu. Těšíme se na vás!

INZERCE

  1. Agro2000 hledá skladníka do skladu Jalovisko. Jedná se o práci ve výkupu zemědělských komodit. Fyzicky nenáročná práce, obsluha technologie a strojů. Nabízí práci na HPP, odpovídající mzdové ohodnocení, 13. plat + proplacené přesčasy. Více informací na tel. 601 572 496 nebo na webových stránkách města.
  • Firma Elektro Spáčil Újezd u Brna nabízí na měsíc červen slevu až 2000 Kč na veškeré chladničky a mrazničky. Dále slevu 15 % na lednice a mrazničky značky Concept.
  • Firma ŠROT GEBESHUBER s.r.o. hledá pro doplnění svého týmu na centrálu v Sokolnicích šikovnou kandidátku na pozici administrativní pracovnice. Hlavní náplní práce bude vedení evidence a zajištění revizí, zkoušek, školení zaměstnanců, marketingová podpora a příprava podkladů pro mzdy. Je možný plný nebo částečný úvazek. Požadavky: SŠ, obratnost při práci s PC – Word, Excel, komunikativnost, rychlost a pečlivost. Nabízí odpovídající ohodnocení podle velikosti úvazku, prodlouženou dovolenou, stravenkový příspěvek, možnost karty MULTISPORT a další benefity. Nástup dle dohody. Nabídky s životopisem zasílejte prosím na email investice@gebeshuber.cz.
  • Firma SMART TECHNIK a. s. se sídlem v Újezdě u Brna přijme na HPP zaměstnance do kovovýroby s řidičským oprávněním skupiny B. Pracovní náplní bude rozvoz výrobků zákazníkům a pomocné práce v kovovýrobě. Požadují zodpovědnost, pracovitost a samostatnost. Uchazeči se mohou hlásit na tel. 544 422 210 nebo emailem info@smarttechnik.cz.