Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 6. 5. 2021

  1. Město Újezd u Brna vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce referent/referentka města Újezd u Brna – zástup za mateřskou dovolenou. Lhůta pro podání přihlášek je do 21. 5. 2021. Více informací na úřední desce a vývěsce města.
  2. Město Újezd u Brna oznamuje, že bude v pátek 7. 5. 2021 od 8 do 20 hod. uzavřena ulice Krátká a část ulice U Hřiště, z důvodu opravy povrchu komunikace. Děkujeme za pochopení.
  3. Obec Otmarov nabízí k pronájmu nebytové prostory, uzpůsobené k prodeji potravin a smíšeného zboží. Zájemci se mohou přihlásit písemně na OÚ Otmarov do 31. 5. 2021 17:00 hod.

INZERCE

  • Do naší obce přijede v pátek 7. 5. 2021 od 13:30 do 14:00 hod. soukromá kamenická firma Suchánek-Holub a nabízí Vám tyto služby: kompletní opravy starých pomníků, čištění obrub a soklů od mechu, stavění nových pomníků, tesání a obnova písma, dodání zákrytových desek ze žuly, drtě, lampy, vázy a další hrobové doplňky. Firma nabízí akci měsíce 45% slevu na lesklé obruby. Firma se zdrží za jakéhokoliv počasí.
  • Firma D.M.F. a. s. Těšany hledá k okamžitému nástupu Administrativního pracovníka na zkrácený úvazek, požadují SŠ vzdělání s maturitou, profesionální přístup, výborné komunikační schopnosti, znalost práce na PC, nabízí stabilní zázemí malé, pohodové firmy, zkrác. prac. úvazek, motivující příjem, aktivní vzdělávání. Více informací na vývěsce města. V případě zájmu zašlete Váš životopis na email david@dmf.cz.
  • Soukromý prodejce oznamuje občanům, že bude zítra 7. 5. 2021 od 12 hod. prodávat u budovy pošty jahody, maliny, borůvky, ostružiny a rajčata. Zdrží se do vyprodání zásob.