Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 6. 4. 2021

  1. Město Újezd u Brna hledá reportéry z řad dětí a mládeže ve věku 10 až 15 let. Mladí reportéři se zapojí do natáčení tří reportáží o našem městě, a to ve spolupráci s INFO TV BRNO. První zahrnuje medailonek o našem městě, který bude mapovat pamětihodnosti, důležité stavby a aktivity různých subjektů působících v našem městě. Další dvě reportáže budou zaměřeny na činnost místních sportovních a kulturních organizací. Předpokladem pro pozici mladého reportéra je příjemný mluvený projev a správně užívaná čeština. Zájemci budou pozváni na krátký pohovor, hlásit se mohou na tel. 724 195 782 do 23. 4. 2021. V případě zájmu bude nutné uvést jméno, příjmení, telefonický kontakt a emailovou adresu zákonného zástupce.
  2. ZŠ Újezd u Brna upozorňuje, že v době od 6. 4. do 9. 4. 2021 probíhá online zápis do 1. ročníku pro školní rok 2021/2022. Více informací naleznete na webových stránkách školy (zs.ujezdubrna.info), kde je také k dispozici odkaz pro elektronické podání přihlášky.

INZERCE

  • Zavedená firma s obklady a dlažbou hledá do svého týmu skladníky pro sklad v Žatčanech. Požadují: trestní bezúhonnost, výbornou fyzickou zdatnost, zodpovědnost, samostatnost, řidičské oprávnění na VZV, řidičský průkaz skupiny B výhodou, znalost práce na PC, manuální zručnost. Nabízí: práci na HPP, odpovídající platové ohodnocení, příspěvek na stravování aj. V případě zájmu kontaktujte pana Radka Boháčka na tel. 777 758 828 nebo emailem radek.bohacek@dipro-koupelny.cz.
  • Kuchyně působící v DPS na ul. Rybářská hledá do svého provozu pomocnou sílu. Vyplácení mzdy po týdnu. V případě zájmu volejte na tel. 773 657 772.