Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 6. 11. 2020

  1. Městská policie upozorňuje občany, že byla na hřbitově zjištěna krádež květin. Žádáme tedy občany, aby si na své věci dávali pozor. Pokud si všimnete někoho podezřelého, volejte městskou policii na tel. 602 500 584 nebo linku 158.

INZERCE

  • Firma SMART TECHNIK a.s. se sídlem v Újezdě u Brna přijme do hlavního pracovního poměru řidiče skupiny B a C. Požadují zodpovědnost, pracovitost a samostatnost. Uchazeči se mohou hlásit na tel. č. 544 422 210 nebo emailem na adrese info@smarttechnik.cz.
  • Soukromý prodejce oznamuje občanům, že bude zítra od 9:00 do 9:30 hod. u hřiště jablka 19,- Kč/kg po bednách, 22,- Kč/kg rozvažovaná a brambory za 5,- Kč/kg.
  • Firma eFiShop.cz nabízí rozvoz jídla po Brně a okolí do 25 km od Brna včetně obce Újezd u Brna, rozvozová služba je zcela ZDARMA.
    Kuchaři restaurací a hotelů skupiny e-Finance, a.s. pro Vás každý den připravují vakuovaná chlazená jídla s delší trvanlivostí k uskladnění v lednici až na sedm dnů nebo teplá jídla v boxech k okamžité konzumaci. Na eFiShopu si objednáte i základní potraviny a nápoje, včetně řemeslného piva z EFI Pivovaru. Jídlo s rozvozem zdarma můžete objednávat online na www.efishop.cz nebo telefonicky na 515 555 565.