Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 6. 1. 2021

  1. Vážení spoluobčané, svoz vánočních stromků bude proveden pracovní skupinou města ve dnech 11. a 18. ledna 2021. Staré vánoční stromky budou odváženy od domů. Prosíme o uložení stromků před domy v uvedených dnech nejpozději do 9:00 hodin. Za respektování a dodržení času uložení stromků předem děkujeme. Staré stromky je současně možné ukládat bezúplatně do kontejneru na bioodpad ve sběrném dvoře.
  2. Mezigenerační centrum v Újezdě u Brna se ve spolupráci s mateřskou školou připojuje ke sbírce pyžamek pro Dětskou nemocnici v Brně. Pokud máte doma pyžamka po Vašich dětech od miminek až po teenagery, můžete je přinést do mezigeneračního centra denně v době od 8.00 do 14.00 hodin nebo do mateřské školy v provozní době. Pyžamka bude možné na uvedená sběrná místa přinést až do 28. ledna 2021, kdy bude sběr ukončen a vybrané věci budou převezeny do Brna. Za darovaná pyžamka předem děkujeme.
  3. Firma TBS Telnice v areálu bývalého ČSAD Telnice, autorizovaný servis Iveco Bus a Truck hledá automechaniky, autoelektrikáře a diagnostiky. Nabízí dobré platové ohodnocení, 25 dní dovolené, závodní stravování a perspektivní zaměstnání ve značkovém servisu. Nástup možný ihned. Kontakt Michal Špičák – 722 486 100, spicak@tbstelnice.cz. Adresa: TBS – Truck Bus Servis, a.s., K Nádraží 517, 664 59 Telnice.
  4. Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude zítra 7. 1. 2021 prodávat od 8.30 hod. na obvyklém místě, ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.