Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 5. 8. 2020

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s KŠK zve na letní Promenádní koncert Vlastimila Bialase a jeho hostů. Zazní díla Rudolfa Frimla, Vittoria Montiho, Franze Lehára a dalších světových mistrů. Přijďte do parku u Penzionu
    v neděli 9. 8. 2020 v 17.00 hodin.
  2. Upozorňujeme občany, že v době od 10. 8. do 17. 8. 2020 včetně bude uzavřena přepážka pro příjem žádostí o občanské průkazy a cestovní doklady na pracovišti Šlapanice, Masarykovo náměstí 100/7. Od 18. 8. 2020 budou omezeny úřední hodiny na příjmy žádostí o občanské průkazy a cestovní doklady na dny pondělí a středa, v době 8.00 – 17.00 hodin. Úřední hodiny pracoviště Brno, Opuštěná 9/2, zůstávají beze změny. Žádosti o občanské průkazy a cestovní doklady je možné podávat na pracovišti Brno, Opuštěná 9/2 nebo na kterékoliv obci s rozšířenou působností nebo statutárních městech v rámci celé České republiky. Úřední hodiny výdeje hotových dokladů na pracovišti Šlapanice, Masarykovo náměstí 100/7, zůstávají beze změny.
  3. Oznamujeme občanům, že byla dnes na ulici Na Zámečku „ u Valíka „ nalezena dvě větší koťata, jsou čistá, udržovaná a mají „postroj“. Kdo je postrádá, může si je vyzvednout na služebně naší městské policie.

INZERCE

  1. ASN HAKR Brno s. r. o. hledá do svého týmu posilu na pozici Asistentka obchodně-ekonomického oddělení jako záskok za mateřskou dovolenou v Újezdě u Brna. Požadujeme SŠ vzdělání ekonomického zaměření, komunikativní základní angličtinu, znalost PC – MS Office především Excel, samostatnost, odolnost vůči stresu, řidičský průkaz výhodou. Nabízíme jistotu stabilního zaměstnání, příspěvek na stravování, příspěvek na důchodové připojištění a další. Nástup možný od 1.9.2020. Vaše životopisy zasílejte na emailovou adresu jarosova@hakrbrno.cz nebo volejte 775 415 042.
  2. Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 6. 8. 2020 v 9:00 hod. prodávat na obvyklém místě mladé kuřice, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky – cena 5 Kč/ks.
  3. Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že nepřijede z důvodu celozávodní dovolené.