Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 5. 6. 2023

  1. Město Újezd u Brna oznamuje, že se z důvodu nepříznivého počasí Táborákové posezení plánované na 6. 6. 2023 ruší. O náhradním termínu akce Vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení.
  2. SHM Újezd u Brna Vás srdečně zve na akci S-FEST, která se uskuteční 10. 6. 2023 od 10 hodin. Těšit se můžete na soutěže pro děti, workshopy, ukázku integrovaného záchranného systému i kulturní program. Více informací naleznete na webové stránce www.festival.shm.cz. Organizátoři žádají občany, aby během tohoto dne nevyužívali parkoviště u hřiště a za zdravotním střediskem. Tato parkoviště budou vyhrazena pro účastníky akce.

INZERCE

  • Zveme Vás na prodej jahod z pole v Holubicích u Brna, který probíhá každý všední den od 7 do 17 hodin nebo do vyprodání. O dostupnosti jahod se můžete předem informovat na tel. 608 932 329. Cena jahod I. tř. od 79 Kč/kg, na marmeládu od 59 Kč/kg. Jahody si můžete i objednat alespoň den předem na stejném čísle. Adresa: Holubice 296, bývalý areál ZD směrem na střelnici. Těšíme se na Vás.