Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 5. 5. 2021

  1. Město Újezd u Brna oznamuje, že bude v pátek 7. 5. 2021 od 8 do 20 hod. uzavřena ulice Krátká, z důvodu opravy povrchu komunikace. Děkujeme za pochopení.
  2. Organizace Podané ruce nabízí imobilním občanům a občanům se špatnou pohyblivostí, kteří mají zájem o očkování proti Covidu-19 a nejsou na očkování nikde registrováni, možnost vakcinace přímo v místě jejich bydliště. V případě zájmu a pro více informací volejte do úterý 11. května 2021 referentce Města Újezdu Brna, Janě Nykodýmové, MSc., na mob. č.: 725 171 854.
  3. Lesní mateřská školka Stromík Pozořice, nabízí od září plnohodnotné předškolní vzdělávání. Do 16. května se koná zápis k zaplnění posledních volných míst. Více informací na www.stromik.cz.

INZERCE

  • Do naší obce přijede v pátek 7. 5. 2021 od 13:30 do 14:00 hod. soukromá kamenická firma Suchánek-Holub a nabízí Vám tyto služby: kompletní opravy starých pomníků, čištění obrub a soklů od mechu, stavění nových pomníků, tesání a obnova písma, dodání zákrytových desek ze žuly, drtě, lampy, vázy a další hrobové doplňky. Firma nabízí akci měsíce 45% slevu na lesklé obruby. Firma se zdrží za jakéhokoliv počasí.
  • Firma D.M.F. a. s. Těšany hledá k okamžitému nástupu Administrativního pracovníka na zkrácený úvazek, požadují SŠ vzdělání s maturitou, profesionální přístup, výborné komunikační schopnosti, znalost práce na PC, nabízí stabilní zázemí malé, pohodové firmy, zkrác. prac. úvazek, motivující příjem, aktivní vzdělávání. Více informací na vývěsce města. V případě zájmu zašlete Váš životopis na email david@dmf.cz.
  • Firma Gamartis s.r.o. hledá posilu do týmu na pozici Operátor/ka vstřikolisu, pozice pro HPP i DPP. Náplň práce: obsluha vstřikolisu, kontrola a balení plastových výrobků a jiné. Práce na třísměnný provoz. Místo výkonu práce: Žatčany 60. Kontakt pro uchazeče 733 120 421 nebo personalni@gamartis.cz.
  • Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve čtvrtek 6. 5. 2021 od 13:30 do 13:40 hod., prodávat sazenice jahod, konzumní brambory z Vysočiny 10 Kč/kg, rajčata, papriky, okurky, kedlubny, česnek, cibuli 12 Kč/kg, jablka, hrušky, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Dále prodávají český med, olejové svíčky za 10 Kč/ks.
  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude prodávat tento čtvrtek od 8:30 hod. na obvyklém místě, ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.