Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 5. 3. 2020

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s KŠK srdečně zve děti a jejich rodiče na divadelní představení POHÁDKY ZE ŠPALÍČKU, které se uskuteční v neděli 8. března od 15: 30 hodin v sále Na Rychtě. Pohádkové představení s loutkami bude plné písniček, do kterých se mohou zapojit i děti. Vstupné na místě pro dospělé 50 Kč, pro děti zdarma.
  2. Oznamujeme občanům, že byl nalezen svazek klíčů a dioptrické brýle. Kdo uvedené věci postrádá, nechť si je vyzvedne na služebně městské policie.
  3. MUDr. Jonasová oznamuje, že zítra 6. 3. 2020 nebude ordinovat. Zastupuje MUDr. Šafránková Libuše, Komenského 10, budova S pasáže v Sokolnicích.
  4. Vážení příznivci společenské zábavy, SK Újezd u Brna pořádá tradiční plesovou zábavu. Již 25. ročník se uskuteční v obecním domě „Na Rychtě“ 7. března od osmi hodin. K tanci a poslechu zahraje skupina Slimáci, občerstvení je zajištěno, připravena bude bohatá tombola a skladby na přání z repertoáru kapely. Vstupenky v předprodeji v hodnotě 100 Kč  jsou k dispozici v prodejně Textilu Stáňa na ulici Školní.

INZERCE

Soukromý prodejce pan Hampl oznamuje, že bude zítra 6. 3. 2020 u hřiště od 10:30 – 11:00 hodin prodávat jablka 15,- Kč/kg po bedýnkách a 20,- Kč/kg za rozvažované jablka.

Obchod Emily Market s potravinami a smíšeným zbožím oznamuje otevření nové prodejny v ulici Na Zahrádkách 1002. Do 8. 3. 2020 bude k nákupu nad 200,- Kč malý dárek a sleva 3 % na každý nákup. Sleva 3 % na každý nákup, která se nevztahuje na alkohol a cigarety potrvá celý měsíc březen. Zároveň přijme prodavače/prodavačku na brigádu. Více informací přímo v prodejně Emily Market.