Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 4. 12. 2020

  1. Město Újezd u Brna oznamuje občanům, že 14. veřejné zasedání Zastupitelstva města Újezd u Brna se bude konat v pondělí 7. 12. 2020 v 18.00 hodin v sále Na Rychtě.
  2. Vážení občané, rádi bychom Vás zapojili do projektu maminek z Újezdu u Brna s názvem Újezdská vnoučata. Vyrobte nějaký drobný dáreček podle své fantazie a možností, a po té budou dárky rozneseny seniorům našeho města. Pokud nemáte materiál, jsou nachystány balíčky na tvorbu i s návodem v Mezigeneračním centru v pracovní dny od 8:00 do 14:30 hodin.  Více informací poskytne paní Kroupová na tel. 725 171 859. Hotové dárečky doneste do Mezigeneračního centra do 15. 12. 2020. Nenechte se odradit lešením, klepejte na dveře. Za Vaše dárečky předem děkujeme.
  3. Město Újezd u Brna oznamuje občanům, že tento víkend proběhne poslední svoz bioodpadu v tomto roce, a to z kontejnerů přistavených na již tradičních místech města. Následně mohou občané vozit bioodpad do sběrného dvora, kde bude za tímto účelem umístěna vlečka.
  4. Městská policie oznamuje, že byl nalezen klíč na karabině se dvěma SIM kartami. Kdo uvedené věci postrádá, může si je vyzvednout na služebně naší městské policie.

Úkol pro adventní výzvu:

  • Připravte drobnou mikulášskou nadílku někomu,  

            kdo by to od Vás nečekal.

INZERCE

  • Firma Elektro Spáčil oznamuje, že zahajuje předvánoční víkendový prodej 5. a 6. 12. 2020 od 9:00 do 11:30 hod. V tyto dva dny dostanete od firmy ke každému nákupu nad 1.000,- Kč 10 ks žárovek 100W, a dále má firma přichystané další zajímavé ceny.
  • Společnost Čegan s.r.o., přijme zaměstnance na HPP – 12 hodinové směny – ranní, noční. A to na pozice: pomocný seřizovač, handler materiálu, kontrolor kvality, operátor ve výrobě. V případě zájmu volejte na tel.: 775 884 413, životopisy zasílejte na kariera@cegan.cz. Více informací na www.cegan.cz/cs/kariera
  • Nábytek Mikulík oznamuje občanům, že má otevřeno v pracovní dny až do 18 hodin a o všech adventních víkendech. Všechno zboží na prodejně je pro vás připraveno k okamžitému odběru a navíc s dopravou zdarma. Těší se na vás Nábytek Mikulík Vranovice.