Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

HLÁŠENÍ 30. ČERVENCE

  1. ěsto Újezd u Brna nabízí několik volných míst na akci S ROZMARÝNOU DO SENÁTU konaného 29. 8. 2019 – je určeno pro všechny věkové kategorie. Po příjezdu do Prahy je možnost prohlídky Malé Strany. V odpoledních hodinách navštívíme historické prostory Senátu. Vystoupení Rozmarýny proběhne od 17:00 do 18:00 hodin ve Valdštejnské zahradě. Odjezd od radnice v 8:00 hodin. Na akci se můžete přihlásit v prodejně M-Boty na Štefánikově ulici nebo e-mailem: podatelna@ujezdubrna.cz.
  2. Městská policie Újezd u Brna upozorňuje občany našeho města, že byl v poslední době zaznamenán výskyt polního pychu. Žádáme tedy občany, aby při výskytu podezřelých osob v těchto lokalitách neprodleně volali městskou policii na tel.: 602 500 584 a dále oznamujeme občanům, že byl na Staré hoře nalezen malý klíček na žluté stuze. Kdo jej postrádá, může si jej vyzvednout na služebně naší městské policie.    
  3. Jonasová oznamuje, že nebude ve dnech 5. 8. – 16. 8. 2019 ordinovat z důvodu dovolené. Zastupuje MUDr. Utěšený v Sokolnicích.

INZERCE

  • Mateřská škola v Sokolnicích hledá pracovníka na pozici – uklízečka, pomocná kuchařka, s nástupem od 1. 9. 2019. Jedná se o zástup za dlouhodobější pracovní neschopnost. Podrobné informace na tel.: 724 947 822. Práce je vhodná i pro zdatné důchodce.
  • Společnost Beton Brož s. r. o. se sídlem v Otnicích hledá do svého týmu nové pracovníky na pozice: provozní údržbář, strojník lisu, obsluha balící linky, pracovník zakázkové výroby, řidič VZV – skladník. Nabízí: práci na HPP, nadstandartní příplatky, zaměstnanecké slevy, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění aj. Více informací o pracovních pozicích naleznete na vývěsce města. V případě zájmu kontaktujte p. Tichou na tel.: 737 285 104 nebo e-mailem: ticha@diton.cz .