Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 30.10.2023

  1. Město Újezd u Brna informuje občany, že v úterý 31. října 2023 bude zahájena distribuce nádob na tříděný odpad (t.j. barevných popelnic). Předávání bude probíhat tímto způsobem:
    – popelnice budou vydávány vždy v úterý od 13 do 15 hodin, ve středu od 13 do 17 hodin a ve čtvrtek od 13 do 15 hodin Na Rychtě,
    – zájemce o popelnici se dostaví na sekretariát radnice, kde podepíše smlouvu o výpůjčce, s podepsanou smlouvou půjde Na Rychtu, kde mu budou popelnice předány. Vydávání bude probíhat do odvolání.
  2. Městská Jiráskova knihovna oznamuje, že v pátek 3. listopadu 2023 bude v dopoledních hodinách z důvodu školení uzavřena.

INZERCE
Firma LABTECH s.r.o. (pobočka Telnice, naproti vlakového nádraží) hledá elektrotechniky na plný úvazek. Náplň práce: elektromontáže zkušebních zařízení, provádění instalací nových systémů, odstraňování závad a údržba zařízení, práce s výkresovou dokumentací, měřící a zkušební technikou. Požadavky: SŠ vzdělání technického směru, nejlépe obor elektro, ŘP skupiny B, znalost práce na PC, samostatnost, flexibilita, komunikativnost, zájem o techniku a sebevzdělávání. Nástup od listopadu nebo dle dohody. Kontakt: info@labtech.eu, tel. 778 401 920.