Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 3. 6. 2022

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s KŠK srdečně zve všechny děti a rodiče na koncert dětské kapely Čiperkové, který se bude konat v neděli 12. 6. 2022 od 16 hodin v parku u penzionu. Vstup je zdarma, občerstvení zajištěno. V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční v sále Na Rychtě.
  2. Farma u Staré hory bude dnes od 17 – do 20 hodin prodávat med do vlastních nádob na pastvině za evangelickým kostelem 180Kč/kg. Budeme stříhat i ovečky a k dispozici bude  vlna na různé tvoření v tmavých a světlých barvách. Nutno si donést vlastní pytel. Děti se budou moci potěšit za ohradou se zvířátky.

INZERCE

Agro2000 hledá skladníka do skladu Jalovisko. Jedná se o práci ve výkupu zemědělských komodit. Fyzicky nenáročná práce, obsluha technologie a strojů. Nabízí práci na HPP, odpovídající mzdové ohodnocení, 13. plat + proplacené přesčasy. Více informací na tel. 601 572 496 nebo na webových stránkách města.

Firma Elektro Spáčil Újezd u Brna nabízí na měsíc červen slevu až 2000 Kč na veškeré chladničky a mrazničky. Dále slevu 15 % na lednice a mrazničky značky Concept.