Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 3. 6. 2021

  1. Město Újezd u Brna vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce stavební referent/referentka města Újezd u Brna – zástup za mateřskou dovolenou. Požadujeme středoškolské vzdělání s maturitou, obor se stavebním zaměřením výhodou, znalost práce na PC a bezúhonnost. Náplní práce je výkon státní správy a samosprávy, zajišťování dokumentace průběhu územně plánovacích procesů, styk s katastrálním úřadem a další činnosti. Více informací najdete na úřední desce.
  2. Připomínáme občanům, že se blíží termín splatnosti poplatků městu za kalendářní rok 2021, které jsou splatné k 30. červnu 2021.
  3. Žádáme občany, aby nevyhazovali zbytky jídla v okolí řeky Litavy! Dochází tak k přikrmování ondatry pižmové, která následně ničí úrodu na polích v blízkosti řeky. Dále žádáme občany, kteří utrpěli škodu způsobenou těmito hlodavci a mají ji zdokumentovanou, aby fotodokumentaci doručili na adresu sekretariat@ujezdubrna.cz.

INZERCE

  • Společnost Bemeta se sídlem v Žatčanech přijme do svého kolektivu řidiče na MB ATEGO. Požaduje ŘP sk.C, profesní průkaz, praxe v řízení minimálně 2 roky. Bližší informace na telefonním čísle 727 811 552.
  • Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. Bošovice  přijímá do pracovního poměru zaměstnance a brigádníky do zámečnické výroby pro jednoduchou obsluhu strojů v provozovně Lovčičky. Práce vhodná pro studenty i důchodce.                                   Zájemci o práci se mohou hlásit na tel. 601 366 462, e-mailu lucie.sedlackova@vimpex.cz nebo přímo v sídle společnosti v Bošovicích.
  • Společnost ZM Fruct s.r.o. prodává jahody z pole v Holubicích, v bývalém areálu družstva, Holubice 296, směrem na střelnici. Prodej probíhá každý den od 7 do 16 hodin nebo do vyprodání sortimentu. Cena jahod je 89 Kč a 95 Kč za kg, podle množství odběru. Kvůli dostupnosti jahod se před příjezdem informujte na telefonním čísle 608 932 329, kde si je můžete také objednat. Doporučujeme sledovat facebookovou stránku ZM Fruct s.r.o.
  • Soukromý prodejce z Brna, firma Trtilová, bude zítra na obvyklém místě prodávat dámské a pánské spodní prádlo, tepláky, legíny, trička, šaty, halenky a další sezonní zboží. Zdrží se do dvanácti hodin, v případě nepříznivého počasí se prodej ruší.