Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 3. 3. 2020

  1. MUDr. Jonasová oznamuje, že dne 6. 3. 2020 nebude ordinovat. Zastupuje ji MUDr. Šafránková Libuše, Komenského 10, budova S pasáže v Sokolnicích.
  2. Oznamujeme občanům, že Klubovna pro mládež v parku u Penzionu je od 2. do 6. března uzavřena z důvodu čerpání řádné dovolené.
  3. Zemědělské družstvo bude v týdnu od 2. do 8. března provádět aplikaci rodenticidního přípravku STUTOX II do nor hraboše polního. Aplikace se bude provádět v případě příznivých podmínek na půdních blocích v lokalitě Zákřib. Více informací naleznete na webu města.
  4. Vážení příznivci společenské zábavy, SK Újezd u Brna pořádá tradiční plesovou zábavu. Již 25. ročník se uskuteční v obecním domě „Na Rychtě“ 7. března od 20:00 hodin. K tanci a poslechu zahraje skupina Slimáci. Občerstvení je zajištěno. Připravena bude bohatá tombola a skladby na přání z repertoáru kapely. Vstupenky v předprodeji v hodnotě 100 Kč jsou k dispozici v prodejně Textilu Stáňa na ulici Školní.

INZERCE

  • Drůbežárna Prace bude ve středu 4. 3. 2020 v 9.00 hodin prodávat mladé kuřice a chovné kohoutky, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak bude vykupovat králičí kožky – cena 10 Kč/ks.