Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 29.7.2021

  1. V našem městě probíhá výměna vodoměrů. Pracovníci společnosti Vak Vyškov se mohou občanům prokázat pracovním průkazem. Výměna vodoměrů bude trvat až do podzimu.
  2. Město Újezd u Brna ve spolupráci s KŠK vás srdečně zve na třetí ročník soutěže Poslední prázdninová jízda.  Letošní závody se uskuteční v neděli 29. 8. 2021. Je nutné se na ně přihlásit dopředu a to nejpozději do 12.8.2021 na email: posledniprazdninovajizda@gmail.com. Do emailu uveďte jméno a datum narození dítěte. Letošní novinkou bude závod pro rodiče. Více informací se dozvíte na Fb profilu Poslední prázdninová jízda.
  3. 30. července se koná v našem městě tradiční Trhový den.

INZERCE

Základní škola Újezd u Brna přijme vyučenou kuchařku a pomocnou sílu do kuchyně na zkrácený úvazek. Nástup od 1. 9. 2021 nebo dle dohody. Nabízíme plat dle platných tabulek. Životopis zašlete na e-mail: stepanka.pinosova@ujezdubrna.info, kontaktní telefon: 544 254 088. Kontaktní osobou je paní Štěpánka Piňosová.

Firma Obuv Prostějov pořádá v pátek 30. července prodejní akci s obuví pánskou, dámskou, dětskou a obuví v nadměrných velikostech. Přijďte si vybrat od 8 do 13 hod. k fotbalovému hřišti.