Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 29. 3. 2021

  1. Vážení spoluobčané, na dny velikonočních svátků jsme pro vaše děti připravili tematickou stezku. Začátek stezky najdete ve venkovní knihovně v parku před radnicí od pátku 2. dubna 2021. Cílem zdolání stezky je seznámit se se zvyky a tradicemi a hravou formou splnit tematické úkoly/hádanky, které jsou umístěny na stanovištích stezky. Na každém stanovišti získají děti souřadnici písmene pro vyluštění tajenky. Na stezku budou děti potřebovat odpovědní kartičku, kterou si můžete sami vytisknout z odkazu na webových stránkách města, nebo si ji vytištěnou vyzvednout v knihovně ve středu 31. 3. 2021 od 9 do 18 hodin nebo ve čtvrtek 1. 4. 2021 od 8 do 14 hodin. Podrobné informace najdete na webových stránkách nebo facebooku města.
  2. Oznamujeme občanům, že sběrný dvůr bude, v sobotu 3. 4. 2021, uzavřen z důvodu čerpání dovolené.
  3. Městská policie oznamuje, že byl nalezen svazek dvou klíčů s přívěskem na dětském hřišti Na Zahrádkách. Kdo jej postrádá, může si jej vyzvednout na služebně naší městské policie.
  4. Oznamujeme občanům, že bude z důvodu plánovaných prací přerušena dodávka el. energie dne 30. 3. 2021 od 7:30 do 14:30 hodin na ulici Družstevní č. p. 87, Masarykova levá strana od č. p. 68 po ul. Družstevní, a nám. sv. Jana č. p. 3. Více informací naleznete na webových stránkách nebo úřední desce města.

INZERCE

  • Zavedená firma s obklady a dlažbou hledá do svého týmu skladníky pro sklad v Žatčanech. Požadují: trestní bezúhonnost, výbornou fyzickou zdatnost, zodpovědnost, samostatnost, řidičské oprávnění na VZV, řidičský průkaz skupiny B výhodou, znalost práce na PC, manuální zručnost. Nabízí: práci na HPP, odpovídající platové ohodnocení, příspěvek na stravování aj. V případě zájmu kontaktujte pana Radka Boháčka na tel. 777 758 828 nebo emailem radek.bohacek@dipro-koupelny.cz.
  • Drůbežárna Prace bude v úterý 30. 3. 2021 v 9:00 hod. prodávat na obvyklém místě kuřice, chovné kohouty, slepice ve snášce, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky – cena 10 Kč/ks.
  • Rybářství Dujsík oznamuje občanům, že bude zítra 30. 3. 2021 prodávat na obvyklém prodejním místě od 9:30 hod. kapry, amury, siveny a pstruhy. Na požádání ryby zabije a vykuchá.