Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 29.11.2023

 1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s SHM Klub Újezd u Brna srdečně zve na adventní tvoření – výrobu adventních věnců. Adventní věnec si můžete vyrobit v sobotu 2. prosince 2023 od 9 do 12 hodin v sálku na oratoři (Komunitní centrum Dona Boska). Akci za město ochotně zajišťuje paní Pavlína Kroupová.
 2. Město Újezd u Brna oznamuje, že kalendáře města na rok 2024 si můžete od středy 29. listopadu 2023 zakoupit za cenu 99 Kč v mezigeneračním centru, na podatelně městského úřadu nebo v místní Jiráskově knihovně. V kalendáři najdete mimo jiné termíny svozu odpadu.
 3. Město Újezd u Brna oznamuje, že velkoobjemové kontejnery na bio odpad budou přistaveny pouze do 01. prosince 2023. Aktuální změny ve svozu odpadů od 1. ledna 2024 najdete v prosincovém vydání zpravodaje města. Stále probíhá možnost zapůjčení nádob-popelnic na tříděný odpad. V případě zájmu se obracejte na paní Veroniku Stehlíkovou, tel.: 724 195 782.
 4. Oznamujeme občanům, že výdej nádob na tříděný odpad bude od 1. prosince probíhat pouze ve středu od 13:00 do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.
 5. Město Újezd u Brna ve spolupráci s kulturně-školskou komisí zve všechny hodné i zlobivé újezdské děti na besídku s Mikulášem. Tato se uskuteční 03. prosince 2023 v sále kulturního domu Na Rychtě od 16 h. Na akci je nutné nahlášení předem na e-mailu mikulasujezd@gmail.com nebo v Mezigeneračním centru. Přihlašování probíhá od 20. do 30. listopadu 2023 nebo do zaplnění kapacity. Akce je určena výhradně újezdským dětem. Vstupné pro dospělé 100 Kč, děti zdarma. Mikuláš obdaruje všechny přítomné děti.
 6. Město Újezd u Brna ve spolupráci s kulturně-školskou komisí Vás srdečně zve na rozsvícení vánočního stromu spojeného s vánočními trhy. Rozsvícení proběhne 02. prosince 2023 v parku před radnicí. Trhy budou probíhat od 14 do 18 h a vánoční strom bude rozsvícen v 17 h. Čeká Vás kulturní program, vystoupí děti ze základní a mateřské školy a Vendula Herzánová. V nabídce trhovců bude teplé občerstvení, medovina, svařák, oříšky, sýry, dárkové předměty. Těšíme se na Vás.
 7. Sdělujeme občanům, že z důvodu konání kulturní akce „Rozsvícení vánočního stromu a vánoční trhy 2023“, konané dne 02. prosince 2023 na náměstíčku před radnicí, bude tento prostor před MÚ včetně parkoviště v době od 7 do 22hodin téhož dne uzavřen přechodným dopravním značením. Do ulice Štefánikova (jednosměrná ulice – od městského úřadu) bude umožněn vjezd z ulice Hybešova a do ulice Hybešova je možné vjet z ulice Sušilova nebo V Sádku. Pro parkování vozidel v době konání akce je k dispozici parkoviště za zdravotním střediskem a za budovou Thermotechniky. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné dopravní komplikace. Město Újezd u Brna
 8. Město Újezd u Brna ve spolupráci s kulturně-školskou komisí si pro Vás i letos připravilo adventní hru. Zveme Vás tedy na druhý ročník okénkového kalendáře, kdy se rozsvítí jedno číslo v okně některého z újezdských domů. Stejně jako vloni se 01. prosince rozsvítí jednička, 02. prosince přibude dvojka a na Štědrý den už bude zářit všech 24 oken. U každého čísla si mohou děti vyzvednout papírovou betlémskou postavičku do svého vlastního Betlému. Postavička bude k vyzvednutí v daný den, kdy bude okno rozsvíceno. Okna budou svítit od 16 do 21 h.
 9. Vodárny a kanalizace Vyškov oznamují, že od zítřka do 8. prosince 2023 budou v našem městě provádět odečty vody.
 • Společnost Kangaroo group Újezd u Brna hledá nového kolegu na pozici Skladník – pracovník do reklamní a polygrafické výroby. Praxe v oboru není nutná, uvítáme i čerstvé absolventy. Práce je vhodná pro muže. Náplň práce: Příjem, kontrola a naskladnění materiálu pro polygrafickou výrobu, evidence skladu, balení hotových výrobků, příprava pro dopravce, manipulace, rozvoz zakázek ke klientům, pomocné výrobní práce. Nabízí: Práci v zajímavém oboru reklamy a polygrafie, jednosměnný provoz od pondělí do pátku s možností pružné pracovní doby, hrazené přesčasy nebo možnost si je vybrat jako náhradní volno, dovolená 4 týdny, po roce další týden volna, přátelský a pracovitý tým, příspěvek na dopravu, mobilní telefon, pet-friendly office, multisport karta.
 • V Elektro Spáčil právě probíhá Black Friday. Nabízí velký výběr vánočního osvětlení a dekorací. Bližší informace na prodejně, nebo právě v probíhajícím letáku. Těšíme se na Vás na prodejně v Újezdu u Brna.
 • Firma AUTO-BAYER Vás zve na víkend pekelně nízkých cen v sobotu i neděli 2. a 3. prosince 2023. Využijte poslední možnost tohoto roku nakoupit vůz s dvouletým odpisem. Přijďte se podívat na nové i ojeté vozy našich značek. Těšíme se na Vás. Firma AUTO-BAYER.
 • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude prodávat tento čtvrtek od 8:30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.
 • Prodejce Jaroslav Veselý z Pohořelic bude ve čtvrtek 30. listopadu 2023 od 13:45 do 14:00 h. prodávat na obvyklém místě živé ryby, kapr I. 125 Kč/kg, kapr výběr 135 Kč/kg, amur 135 Kč/kg, tolstolobik 70 Kč/kg a pstruh duhový 200 Kč/kg. Dále prodává jablka a cibuli.
 • Soukromý prodejce bude prodávat zítra 30. listopadu 2023 v době od 8:00 do 15:00 h před budovou radnice dámské zboží, bundy, pyžama, kalhoty, rifle, šaty, svetry, halenky, vánoční ponožky a další sezonní zboží.
 • Pojízdná prodejna masa z Miroslavi bude ve čtvrtek 30. listopadu 2023 od 8:40 do 9:00 hod. u budovy Thermotechniky nabízet široký sortiment českého kuřecího, krůtího, kachního, vepřového, hovězího masa a maso-uzenářských výrobků.