Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 28. 5. 2021

INZERCE

  • Společnost Čegan s.r.o. Šlapanice, výroba plastových dílů do automobilového průmyslu hledá zaměstnance na HPP na pozice: kontrolor kvality, operátor ve výrobě, uklízeč/ka, správce areálu a budov, úklid lisovny za použití strojního vybavení.  Práce na HPP, vhodné i pro OZP. Více informací naleznete na vývěsce města a na webových stránkách www.cegan.cz.
  • Firma Gamartis s.r.o. hledá posilu do týmu na pozici Operátor/ka vstřikolisu, pozice pro HPP i DPP. Náplň práce: obsluha vstřikolisu, kontrola a balení plastových výrobků a jiné. Práce na třísměnný provoz. Místo výkonu práce: Žatčany 60. Kontakt pro uchazeče 733 120 421 nebo personalni@gamartis.cz.
  • Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. Bošovice  přijímá do pracovního poměru zaměstnance a brigádníky do zámečnické výroby pro jednoduchou obsluhu strojů v provozovně Lovčičky. Práce vhodná pro studenty i důchodce. Zájemci o práci se mohou hlásit na tel. 601 366 462, e-mailu lucie.sedlackova@vimpex.cz nebo přímo v sídle společnosti v Bošovicích.
  • KOBERCE TREND mají mimořádnou akci mínus 25% na všechno zboží! Pouze  do soboty 29. 5. 2021. Přesvědčte se o skvělých cenách na koberce, pvc, vinyl a další sortiment v prodejně Koberce Trend Brno.
  • Firma Elektro Spáčil nabízí po znovuotevření prodejny velký výprodej skladových zásob se slevami až 40%. Dále mají zajímavé slevy na kuchyňské roboty a televizory. Navíc můžete využít splátky bez navýšení. Tato akce platí do 31. 5. 2021 nebo do vyprodání zásob.