Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 28. 3. 2023

  1. Město Újezd u Brna vyhlásilo výběrové řízení na obsazení pozice správce/správkyně sportovního areálu. Předpokládaný nástup 1. 6. 2023. Bližší informace na úřední desce a vývěsce města. Lhůta pro podání přihlášek je 21. 4. 2023. Kontaktní osoba: Ing. Karel Vévar, tel. 724 183 499, mistostarosta@ujezdubrna.cz.
  2. Město Újezd u Brna žádá občany, aby v období hnízdění ptactva a rozmnožování zvěře tj. od konce jara až do začátku léta, nepouštěli své psí mazlíčky bez vodítka, zejména ve volné přírodě – na polích, v okolí Šmoldusu, Staré hoře apod. Toto opatření mnohonásobně zvyšuje šanci na úspěšný průběh hnízdění a vyvádění mláďat. Děkujeme za pochopení.
  3. Tylovo divadlo Újezd u Brna oznamuje, že znovu uvede představení Po všem hovno, po včelách med, a to v sobotu 15.dubna 2023 v 19 hodin v sále kulturního domu Na Rychtě.  Cena vstupenky je 100 Kč. Předprodej v mezigeneračním centru.

INZERCE

  • Firma KL Techstage a.s. se sídlem v Újezdě u Brna zaměřená na zakázkovou kovovýrobu hledá do svého kolektivu pracovníky na pozice: mistr zámečnické dílny, zámečník-svářeč, technik výroby, rozpočtář/ka, obchodní manažer. Práce na HPP na dobu neurčitou. Jednosměnný provoz, dobré platové podmínky, zaměstnanecké benefity. Nástup možný ihned. Zájemci se mohou hlásit u paní Závodníkové na tel. 704 615 140 nebo emailu zavodnikova@kltechstage.cz.