Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 28.11.2023

 1. Město Újezd u Brna oznamuje, že bude mezigenerační centrum ve středu 29. listopadu 2023 z provozních důvodů otevřeno pouze od 12 do 15 hodin.
 2. Město Újezd u Brna ve spolupráci s SHM Klub Újezd u Brna srdečně zve na adventní tvoření – výrobu adventních věnců. Adventní věnec si můžete vyrobit v sobotu 2. prosince 2023 od 9 do 12 hodin v sálku na oratoři (Komunitní centrum Dona Boska). Akci za město ochotně zajišťuje paní Pavlína Kroupová.
 3. Město Újezd u Brna oznamuje, že kalendáře města na rok 2024 si můžete od středy 29. listopadu 2023 zakoupit za cenu 99 Kč v mezigeneračním centru, na podatelně městského úřadu nebo v místní Jiráskově knihovně. V kalendáři najdete mimo jiné termíny svozu odpadu.
 4. Město Újezd u Brna oznamuje, že velkoobjemové kontejnery na bio odpad budou přistaveny pouze do 01. prosince 2023. Aktuální změny ve svozu odpadů od 1. ledna 2024 najdete v prosincovém vydání zpravodaje města. Stále probíhá možnost zapůjčení nádob-popelnic na tříděný odpad. V případě zájmu se obracejte na paní Veroniku Stehlíkovou, tel.: 724 195 782.
 5. Oznamujeme občanům, že výdej nádob na tříděný odpad bude od 1. prosince probíhat pouze ve středu od 13:00 do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.
 6. Město Újezd u Brna ve spolupráci s kulturně-školskou komisí Vás srdečně zve na rozsvícení vánočního stromu spojeného s vánočními trhy. Rozsvícení proběhne 02. prosince 2023 v parku před radnicí. Trhy budou probíhat od 14 do 18 h a vánoční strom bude rozsvícen v 17 h. Čeká Vás kulturní program, vystoupí děti ze základní a mateřské školy a Vendula Herzánová. V nabídce trhovců bude teplé občerstvení, medovina, svařák, oříšky, sýry, dárkové předměty. Těšíme se na Vás.
 7. Sdělujeme občanům, že z důvodu konání kulturní akce „Rozsvícení vánočního stromu a vánoční trhy 2023“, konané dne 02. prosince 2023 na náměstíčku před radnicí, bude tento prostor před MÚ včetně parkoviště v době od 7 do 22hodin téhož dne uzavřen přechodným dopravním značením. Do ulice Štefánikova (jednosměrná ulice – od městského úřadu) bude umožněn vjezd z ulice Hybešova a do ulice Hybešova je možné vjet z ulice Sušilova nebo V Sádku. Pro parkování vozidel v době konání akce je k dispozici parkoviště za zdravotním střediskem a za budovou Thermotechniky. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné dopravní komplikace. Město Újezd u Brna
 8. TJ Sokol Újezd u Brna ve spolupráci s městem Újezd u Brna pořádá 30. prosince 2023 v Multifunkční hale I. Předsilvestrovský turnaj v badmintonu čtyřher. Dvojice mužů, žen a smíšené. Hlaste se u správce haly pana Velíška na e-mail hala@ujezdubrna.cz. Startovné za jednotlivce je 100 Kč. Uzávěrka přihlášek je 18. prosince 2023. Poté budou účastníkům rozeslány dispoziční informace.
 • Společnost Kangaroo group Újezd u Brna hledá nového kolegu na pozici Skladník – pracovník do reklamní a polygrafické výroby. Praxe v oboru není nutná, uvítáme i čerstvé absolventy. Práce je vhodná pro muže. Náplň práce: Příjem, kontrola a naskladnění materiálu pro polygrafickou výrobu, evidence skladu, balení hotových výrobků, příprava pro dopravce, manipulace, rozvoz zakázek ke klientům, pomocné výrobní práce. Nabízí: Práci v zajímavém oboru reklamy a polygrafie, jednosměnný provoz od pondělí do pátku s možností pružné pracovní doby, hrazené přesčasy nebo možnost si je vybrat jako náhradní volno, dovolená 4 týdny, po roce další týden volna, přátelský a pracovitý tým, příspěvek na dopravu, mobilní telefon, pet-friendly office, multisport karta.
 • Drůbežárna Prace bude zítra 29. listopadu prodávat v  9 hodin na obvyklém místě hnědé kuřice, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky za cenu 10 Kč/ks.
 • Firma AUTO-BAYER Vás zve na víkend pekelně nízkých cen v sobotu i neděli 2. a 3. prosince 2023. Využijte poslední možnost tohoto roku nakoupit vůz s dvouletým odpisem. Přijďte se podívat na nové i ojeté vozy našich značek. Těšíme se na Vás. Firma AUTO-BAYER.