Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 27. 5. 2021

  1. Z důvodu údajného pohybu podezřelé osoby v okolí ZŠ a MŠ, žádá naše městská policie všechny občany a zejména rodiče dětí, aby při případném zpozorování podezřelé osoby ihned volali na tel. 602 500 584, nebo na linku 158.

INZERCE

  • ADOSA a.s., provozovna Židlochovice nabízí širokou nabídku skútrů, motocyklů a elektrokol za výhodné ceny, včetně servisu. Nečekejte na zdražení a přijďte se podívat.
  • Soukromý prodejce bude zítra od 8 hod. prodávat před budovou radnice halenky, trička, kalhoty, elasťáky, šaty, sukně a jiné oděvy.
  • Společnost Čegan s.r.o. Šlapanice, výroba plastových dílů do automobilového průmyslu hledá zaměstnance na HPP na pozice: kontrolor kvality, operátor ve výrobě, uklízeč/ka, správce areálu a budov, úklid lisovny za použití strojního vybavení.  Práce na HPP, vhodné i pro OZP. Více informací naleznete na vývěsce města a na webových stránkách www.cegan.cz.
  • Soukromý prodejce oznamuje občanům, že bude zítra 28. 5. 2021 od 12 hod. prodávat u budovy pošty jahody, maliny, borůvky, ostružiny a rajčata. Zdrží se do vyprodání zásob.