Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 26. 5. 2021

  1. Z důvodu údajného pohybu podezřelé osoby v okolí ZŠ a MŠ, žádá naše městská policie všechny občany a zejména rodiče dětí, aby při případném zpozorování podezřelé osoby ihned volali na tel. 602 500 584, nebo na linku 158.

INZERCE

  • Firma Gamartis s.r.o. hledá posilu do týmu na pozici Operátor/ka vstřikolisu, pozice pro HPP i DPP. Náplň práce: obsluha vstřikolisu, kontrola a balení plastových výrobků a jiné. Práce na třísměnný provoz. Místo výkonu práce: Žatčany 60. Kontakt pro uchazeče 733 120 421 nebo personalni@gamartis.cz.
  • KOBERCE TREND mají mimořádnou akci mínus 25% na všechno zboží. Pouze do soboty 29. 5. 2021. Přesvědčte se o skvělých cenách na koberce, pvc, vinyl a další sortiment v prodejně Koberce Trend Brno.
  • Firma Elektro Spáčil nabízí po znovuotevření prodejny velký výprodej skladových zásob se slevami až 40%. Dále mají zajímavé slevy na kuchyňské roboty a televizory. Navíc můžete využít splátky bez navýšení. Tato akce platí do 31. 5. 2021 nebo do vyprodání zásob.
  • Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. Bošovice  přijímá do pracovního poměru zaměstnance a brigádníky do zámečnické výroby pro jednoduchou obsluhu strojů v provozovně Lovčičky. Práce vhodná pro studenty i důchodce. Zájemci o práci se mohou hlásit na tel. 601 366 462, e-mailu lucie.sedlackova@vimpex.cz nebo přímo v sídle společnosti v Bošovicích.
  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude prodávat tento čtvrtek od 8:30 hod. na obvyklém místě, ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.
  • Ve čtvrtek přijede pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami, v čase 8.30 – 9.00  hod. Přijďte si vybrat ze široké škály sortimentu. Vytvoří Vám dárkový kornout, nebo si můžete vzít něco jen tak na chuť.