Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 26. 10. 2020

  1. Vážení občané, s ohledem na usnesení vlády ČR ze dne 22. 10. 2020 o zákazu volného pohybu osob a s ohledem na zhoršující se epidemiologickou situaci v zemi zavírá Město Újezd u Brna všechna dětská hřiště, workoutové hřiště, venkovní knihovnu, pergolu na Rychmanově a posezení za hřbitovem. Děkujeme za pochopení.
  2. SK Újezd u Brna upozorňuje na nedodržování epidemiologických opatření ve sportovním areálu. A tímto vyhlašuje zákaz pohybu osob ve sportovním areálu bez dozoru osoby starší 18 let, zároveň je omezen jakýkoliv vstup na hrací plochu za špatných povětrnostních podmínek.
  3. MUDr. Kudrnová oznamuje občanům, že bude mít 29. a 30. 10. 2020 dovolenou. Pouze akutní případy ošetří po telefonické domluvě MUDr. Godavová.
  4. Městská policie oznamuje, že byla u lékárny nalezena dětská náušnice, kdo ji postrádá, nechť zavolá na tel. 602 500 584.

INZERCE

  • Firma HDP Trading s.r.o. se sídlem v Otnicích přijme do provozu kovovýroby pracovníka do trvalého pracovního poměru na obsluhu pásové pily na kov. Požadujeme praxi v oboru. Dále přijímají zámečníky pro sestavování ocelových konstrukcí. Požadavek: praxe + nutná znalost výkresové dokumentace. A dále svářeče pro svařování metodou MIG. Požadavek praxe v oboru. Nabízíme nadstandardní platové podmínky. Kontaktní osoba: Ing. Petr Pokorný, tel. 774 429 479.
  • Společnost STAREX přijme do pracovního poměru: řidiče s profesním průkazem a řidičským oprávněním B+C+E+T a skladníka do stavebnin. Možno brigádně, dohodou nebo na HPP. Podmínkou je znalost v profesi, příslušná a řidičská oprávnění a zkoušky. Nástup možný ihned. Volejte na tel. 602 790 267, životopis zasílejte na e-mail sekretariat@starex.cz.