Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 25. 10. 2021

  1. Město Újezd u Brna vyhlašuje výběrové řízení na pozici administrativní pracovník/pracovnice. Veškeré informace k výběrovému řízení naleznete na webových stránkách, úřední desce a vývěsce města. Lhůta pro podání přihlášek je do 1.11. 2021.
  2. Město Újezd u Brna oznamuje občanům, že dne 28. 10. 2021 proběhne v 10:00 hodin slavnostní položení věnce u památníku T. G. Masaryka při příležitosti Dne vzniku samostatného Československého státu a k uctění památky padlých za 1. a 2. světové války.
  3. Městská policie oznamuje, že byl nalezen klíč s visačkou, kdo jej postrádá, může si jej vyzvednout na služebně naší městské policie.
  4. Neurologická ambulance na poliklinice v Židlochovicích oznamuje, že nově zahájila provoz ambulance dětské neurologie. Dětská neurologie ordinuje v pátky
    a objednat se lze každý pátek na telefonním čísle: 730 415 123 nebo na emailu: detskaneuzidlochovice@seznam.cz

                                                  INZERCE

  • Společnost zabývající se ostrahou přijme pracovníky ostrahy na pracoviště Slatina, Černovické terasy. Nabízí zázemí stabilní a úspěšné firmy, pravidelný měsíční příjem, možnost práce na zkrácený úvazek. Požadují spolehlivost, bezúhonnost a flexibilitu. V případě zájmu volejte na tel. 602 961 580 nebo pište na email: ostrizekv@simacek.cz.
  • Soukromá firma ROKUP bude prodávat v úterý 26. října v 11:05 hod. na parkovišti u hřiště: nosné kuřice za 185 Kč, krmivo s léčivem pro slepice a králíky, vitamínové doplňky pro drůbež. Dále vykupují králičí kůže 12 Kč za kus.