Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 24. 5. 2022

  1. Město Újezd u Brna upozorňuje občany na zvýšený hluk a prašnost v okolí areálu bývalého koupaliště do konce tohoto týdne. Jedná se o stavební práce spojené s drcením betonu a materiálu ze staveniště nové multifunkční sportovní haly. Pracovní doba drtičky bude cca od 7 do 16 hodin.
  2. Mezigenerační centrum zve všechny děti a rodiče na Pohádkovou cestu, která se koná v sobotu 28. 5. 2022 od 14 hod. v parku u klubovny. Přijďte si splnit úkoly s pohádkovými bytostmi, získat odměnu a opéct si špekáček. O doprovodný program se postarají Městská policie a Hasiči Újezd u Brna.
  3. Město Újezd u Brna ve spolupráci s Kulturně-školskou komisi srdečně zve na besedu paní Mileny Hercíkové spojenou s autorským čtením a křtem knihy „Čas dopovídání“ a současně s oceněním za celoživotní dílo a příkladnou odvahu předáním klíče od města a udělením čestného občanství.  Akce proběhne v neděli 29. května 2022 v kulturním domě Na Rychtě v 17.00 hodin. Besedu doprovodí dětský lidový soubor Jamírek pod vedením paní Vilmy Novotné.
  4. Oznamujeme občanům, že o víkendu 21. –22. 5. 2022 byl na vlakové zastávce nalezen mobilní telefon zn. Redmi, modré barvy. Telefon má nastavenou ukrajinskou lokalizaci. Majitel si ho může vyzvednout na služebně Městské policie po předchozí domluvě na tel.: 602 500 584.
  5. Tylovo divadlo Újezd u Brna hledá šikovné děti ve věku od 8 do 13 let pro dětské divadelní představení, jehož nácvik začne od letošního září. Pokud máte chuť si s námi zahrát, přijďte ve čtvrtek 26. 5. 2022 v 16 hodin do sálu kulturního domu Na Rychtě – vstup bočním vchodem.

INZERCE

  • Pečovatelská služba Generace Care přijme pro terénní pečovatelskou službu v Újezdě u Brna Sociálního pracovníka/pracovnici. Požadavkem je ukončené vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborná škola dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách, dále znalost sociální problematiky a předpisů, čistý trestní rejstřík, organizační a komunikační schopnosti, aktivní znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B. Více informací na tel.: 773 750 537 nebo emailem: generacecare@email.cz.