Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

HLÁŠENÍ 24.3.2020

  1. Vláda ČR přistoupila k další úpravě vyhrazené doby pro nákupy seniorů a držitelů průkazů ZTP/P starších 50 leta jejich nezbytného doprovodu. Od středy 25. března se zákaz vstupu jiných osob do prodejen posouvá na dobu od 8.00 do 10.00 hodin, přičemž nově bude platit jen pro maloobchodní prodejny potravin, hygienického zboží, kosmetiky a jiného drogistického zboží s prodejní plochou větší než 500 m2. V menších prodejnách tohoto sortimentu mají prodejci nařízeno, aby seniory a hendikepované osoby při prodeji upřednostnili.
  2. Ve středu 25. března 2020 bude na budově radnice vyvěšena vlajka České republiky jako symbol díků všem dobrovolníkům a dobrým lidem zapojeným v různých činnostech sousedské výpomoci v souvislosti s šířením koronavirové nákazy a snahy tomuto šíření zabránit. V tento den ve 12.30 hodin se také připojíme k výzvě Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře písní Není nutno. Záměrem je dodat si odvahu a sílu a také vyjádřit poděkování a podporu všem lidem v první linii boje s pandemií koronaviru, tedy lékařům, sestřičkám, lékárníkům, řidičům, hasičům, novinářům a dalším.
  3. LILA Domov pro postižené děti Otnice,p.o. přijme do hlavního pracovního poměru vyučenou kuchařku. Nabízíme různé zaměstnanecké benefity, 25 dnů dovolené, zdravotní volno apod.  Nástup možný ihned. Zájemci se mohou hlásit přímo v domově na adrese Boženy Němcové 151, Otnice, mailem lila@lila.cz nebo  telefonicky na čísle 544240032.