Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 24.11.2023

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s komisí pro rozvoj města Vás srdečně zve na druhý, tentokrát předvánoční swap, který se bude konat 25. listopadu od 9 do 15 h v zasedací místnosti městského úřadu. Přinést můžete cokoliv s výjimkou oblečení.
  2. Město Újezd u Brna ve spolupráci s kulturně-školskou komisí zve všechny hodné i zlobivé újezdské děti na besídku s Mikulášem. Tato se uskuteční 03. prosince 2023 v sále kulturního domu Na Rychtě od 16 h. Na akci je nutné nahlášení předem na e-mailu mikulasujezd@gmail.com nebo v Mezigeneračním centru. Přihlašování probíhá od 20. do 30. listopadu 2023 nebo do zaplnění kapacity. Akce je určena výhradně újezdským dětem. Vstupné pro dospělé 100 Kč, děti zdarma. Mikuláš obdaruje všechny přítomné děti.
  3. Město Újezd u Brna oznamuje, že velkoobjemové kontejnery na bio odpad budou přistaveny pouze do 01. prosince 2023. Aktuální změny ve svozu odpadů od 1. ledna 2024 najdete v prosincovém vydání zpravodaje města. Stále probíhá možnost zapůjčení nádob-popelnic na tříděný odpad. V případě zájmu se obracejte na paní Veroniku Stehlíkovou, tel.: 724 195 782.
  4. Společnost EG.D provádí v našem městě do 04. prosince 2023 odečty všech elektroměrů. V případě nepřítomnosti můžete zanechat stav elektroměru na viditelném místě.
  • Újezdská Rozmarýna Vás srdečně zve na slavností koncert se křtem CD „V našé zahrádce“, který proběhne 25. listopadu 2023 v 17 h. v sále Milosrdných bratří na Vídeňské 228 v Brně. Kromě Újezdské Rozmarýny se můžete těšit na Začanské mužáky, celý koncert doprovodí malá kapela BROLN. Vstupenky je možné zakoupit v Mezigeneračním centru v Újezdě u Brna, kde si můžete také rezervovat místo v autobuse, který na koncert vypraví město Újezd u Brna. Odjezd autobusu je v 15:45 h. Také je možnost si vstupenky objednat on-line: vstupenky.ticbrno.cz. Cena vstupného je 200 Kč.
  • V Elektro Spáčil právě probíhá Black Friday. Nabízí velký výběr vánočního osvětlení a dekorací. Bližší informace na prodejně, nebo právě v probíhajícím letáku. Těšíme se na Vás na prodejně v Újezdu u Brna.
  • Skupina historického šermu Buhurt zve turisty, milovníky historie a všechny občany na tradiční Pochod slavkovským bojištěm, který se uskuteční v sobotu 25. listopadu. Vychází se v 8:00 hodin z nádraží Újezd u Brna v doprovodu vojáků v dobové výzbroji a výstroji, trasa je asi 12 km dlouhá a vede kolem kapličky k Mohyle míru, památníku nad Zbýšovem a do Křenovic, kde se končí a vydávají se pamětní listy. U všech zastavení je krátká přednáška o tomto konkrétním místě. Všichni jsou srdečně zváni.
  • Klub seniorů Měnín pořádá v neděli 26. listopadu od 9 do 17 h v sále radnice Měnín Kateřinský jarmark. Občerstvení zajištěno.
  • Zveme Vás na diskotéku v čele s DJ Borisem, která proběhne v sobotu 25. listopadu v sále městyse v Boleradicích. DJ Boris pro Vás připraví hity napříč všemi generacemi, od osmdesátých let, přes devadesátky až po hity současné. Akce začíná v sobotu 25. listopadu ve 20 h v sále městyse v Boleradicích.
  • Chcete práci, která dává životu smysl? Vytváříme nový tým v Rezidenci Cézava Újezd u Brna, do kterého hledáme kolegy a kolegyně na pozici vrchní sestra/bratr, sociální pracovník, metodik sociální péče. Nástup možný leden/únor 2024 dle Vašich možností. Životopis zasílejte na e-mail: hr@rezidencecezava.cz.