Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 24.05.2024

  1. Veřejné projednání návrhu Změny č. 1 Územního plánu Újezd u Brna – návrhu opatření obecné povahy včetně odůvodnění a vyhodnocení vlivů na udržitelný rozvoj území se uskuteční v úterý 28. května 2024 od 16 hodin v sále kulturního domu Na Rychtě, Štefánikova 477, Újezd u Brna. Na veřejném projednání bude zajištěn odborný výklad osobou oprávněnou k projektové činnosti ve výstavbě.
  2. Oznamujeme občanům, že dojde k dopravnímu omezení v Tuřanech. Ve čtvrtek 23.05.2024 bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na ulici Hanácká od křižovatky u kostela po konec obce. Ulice Hanácká bude po dobu prací zjednosměrněna ve směru ze Slatiny do Tuřan. Ve směru na Slatinu povede objízdná trasa přes Tuřany a Brněnské Ivanovice ulicí Grunty. Předpokládané dokončení rekonstrukce je do 14.06.2024.
  3. MUDr. Godavová oznamuje, že ve dnech od 27.05. do 31.05.2024 bude ordinace uzavřena z důvodu čerpání dovolené. V ordinaci bude přítomna zdravotní sestra. Akutní stavy po předchozí telefonické domluvě v naší ordinaci vyšetří MUDr. Kudrnová.
  4. TJ Sokol Újezd u Brna, oddíl házené, zve všechny sportovní fanoušky na poslední utkání mužů o postup do první ligy, které proběhne v sobotu od 17:00 hodin v multifunkční hale. Naši muži se utkají s TJ Rožnov pod Radhoštěm. Přijďte pomoci k nejmohutnější a nejhlasitější podpoře v hledišti!
  5. Vážení občané, dovolujeme si Vás informovat, že od 27.05. do 07.06.2024 bude firma MDP GEO, s.r.o. ve městě Újezd u Brna provádět práce spojené s vyhledáním a zaměřením stávajících sítí nízkého napětí pro společnost EG.D (člen skupiny E.ON).​ Na území této obce se budou pohybovat naši zaměstnanci a s jejich pohybem není spojen žádný vliv na omezení dodávky elektrického proudu. ​Výsledek těchto prací je určen pro interní potřeby firmy EG.D, a po jejich ukončení nebudou následovat žádné stavební práce.
  • Do našeho města v sobotu 25.05.2024 přijede soukromá kamenická firma Suchánek – Holub a nabízí kompletní opravy starých pomníků, čištění obrub a soklů od mechu, stavění nových pomníků, tesání písma, obnova zlatem a stříbrem, dodání zákrytových desek ze žuly, drtě, lampy, vázy a další hrobové doplňky. Firma nabízí akci měsíce 45% slevu na lesklé obruby, na místním hřbitově se zdrží za jakéhokoliv počasí. Telefon 736 126 552.
  • Společnost Kamenictví Louha nabízí své služby a výhodné ceny na nové hroby či renovace. V případě zájmu se můžete přijít nezávazně poradit nebo si nechat zdarma spočítat cenovou nabídku přímo na hřbitově, kde bude k dispozici obchodní zástupce pan Stolarik, a to dne 26. května 2024. Více informací na webových stránkách města nebo na telefonním čísle 792 773 766.