Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 23. 5. 2022

  1. Město Újezd u Brna upozorňuje občany na zvýšený hluk a prašnost v okolí areálu bývalého koupaliště od úterý 24. 5. 2022 do konce tohoto týdne. Jedná se o stavební práce spojené s drcením betonu a materiálu ze staveniště nové multifunkční sportovní haly. Pracovní doba drtičky bude cca od 7 do 16 hodin.
  2. Mezigenerační centrum zve všechny děti a rodiče na Pohádkovou cestu, která se koná v sobotu 28. 5. 2022 od 14 hod. v parku u klubovny. Přijďte si splnit úkoly s pohádkovými bytostmi, získat odměnu a opéct si špekáček. O doprovodný program se postarají Městská policie a Hasiči Újezd u Brna.
  3. Město Újezd u Brna ve spolupráci s Kulturně-školskou komisi srdečně zvou na besedu paní Mileny Hercíkové spojenou s autorským čtením a křtem knihy „Čas dopovídání“ a současně s oceněním za celoživotní dílo a příkladnou odvahu předáním klíče od města a udělením čestného občanství.  Akce proběhne v neděli 29. května 2022 v kulturním domě Na Rychtě v 17.00 hodin. Besedu doprovodí dětský lidový soubor Jamírek pod vedením paní Vilmy Novotné.
  4. Tylovo divadlo Újezd u Brna hledá šikovné děti ve věku od 8 do 13 let pro dětské divadelní představení, jehož nácvik začne od letošního září. Pokud máte chuť si s námi zahrát, přijďte ve čtvrtek 26. 5. 2022 v 16 hodin do sálu kulturního domu Na Rychtě – vstup bočním vchodem.
  5. ZASTÁVKA U RICHARDA Vás zve na Rodinný den, který se koná v neděli 29. 5. 2022 v obci Prace v areálu fotbalového hřiště. Zdarma budou skákací hrady pro děti, kopací terč, prohlídka a jízda traktorem. Na čepu po celý den 6 druhů piv z pivovaru Richard, Cider a Richardova točená limča. Na jídlo po celý den grilovaná marinovaná žebírka, kolena, steaky a hermelíny. Akce začíná v 10:00 hod., vstupné je ZDARMA. Více informací najdete na facebooku: ZASTAVKA U RICHARA.

INZERCE

Pečovatelská služba Generace Care přijme pro terénní pečovatelskou službu v Újezdě u Brna Sociálního pracovníka/pracovnici. Požadavkem je ukončené vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborná škola dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách, dále znalost sociální problematiky a předpisů, čistý trestní rejstřík, organizační a komunikační schopnosti, aktivní znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B. Více informací na tel.: 773 750 537 nebo mailem: generacecare@email.cz