Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 23. 11. 2022

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s Kulturně školskou komisí vás srdečně zve na Rozsvěcení vánočního stromu, které se bude konat 26. 11. 2022 v parku JUDr. Jana Haluzy. Akce začíná ve 14 hodin a bude spojena s vánočními trhy.  Vystoupí harmonikářka Tereza Kniežová-Škrháková a od 16 hodin děti z mateřské a základní školy.
  2. Město Újezd u Brna ve spolupráci se Sociálně zdravotní komisí oznamuje, že se v pátek 25. 11. 2022 od 15 do 18 hodin uskuteční v sálku na oratoři výroba adventních věnců. K dispozici bude především chvojí. Ostatní potřeby jako korpusy a ozdoby na tvoření si přineste s sebou. Srdečně zvou pořadatelé akce.
  3. Městská Jiráskova knihovna oznamuje, že čtvrteční beseda Trénování paměti se z důvodu nemoci paní lektorky ruší. Náhradní termín bude upřesněn po Novém roce. Děkujeme za pochopení.
  4. Město Újezd u Brna a Městská knihovna ve spolupráci se sdružením FILIA z.s. pořádají pletení stromečků z papírových ruliček. Akce se uskuteční 24. 11. 2022 v 9:30 hodin v knihovně.
  5. Skupina historického šermu BUHURT si dovoluje pozvat občany na 13. ročník tradičního Pochodu slavkovským bojištěm, který se bude konat 26. 11. 2022. Zahájení pochodu je v 8 hodin na nádraží Újezd u Brna, trasa vede kolem Antoníčka na Mohylu míru, pak k památníku nad Zbýšovem, k hromadnému hrobu nad Křenovicemi a končí v Křenovicích u památníku generála Kutuzova. Průvodci pochodu budou vojáci v dobových uniformách a na jednotlivých zastaveních se ve zkratce dozvíte historii daného místa v době Bitvy u Slavkova.

INZERCE

  • Společnost Démos trade, a.s. hledá do provozovny v Sokolnicích skladníka na HPP, nabízí týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní pojištění, stravenkový paušál a další benefity. V případě zájmu kontaktujte paní Vendulu Hyplovou na tel. 720 038 768.
  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude prodávat tento čtvrtek od 8:30 hod. na obvyklém místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.
  • Ve čtvrtek přijede pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami, v čase 8.30 – 9.00  hod. Přijďte si vybrat ze široké škály sortimentu.