Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 22.11.2023

 1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s komisí pro rozvoj města Vás srdečně zve na druhý, tentokrát předvánoční swap, který se bude konat 25. listopadu od 9 do 15 h v zasedací místnosti městského úřadu. Přinést můžete cokoliv s výjimkou oblečení.
 2. Město Újezd u Brna ve spolupráci s kulturně-školskou komisí zve všechny hodné i zlobivé újezdské děti na besídku s Mikulášem. Tato se uskuteční 03. prosince 2023 v sále kulturního domu Na Rychtě od 16 h. Na akci je nutné nahlášení předem na e-mailu mikulasujezd@gmail.com nebo v Mezigeneračním centru. Přihlašování probíhá do 30. listopadu 2023 nebo do zaplnění kapacity. Akce je určena výhradně újezdským dětem. Vstupné pro dospělé 100 Kč, děti zdarma. Mikuláš obdaruje všechny přítomné děti.
 3. Město Újezd u Brna oznamuje, že velkoobjemové kontejnery na bio odpad budou přistaveny pouze do 01. prosince 2023. Aktuální změny ve svozu odpadů od 1. ledna 2024 najdete v prosincovém vydání zpravodaje města. Stále probíhá možnost zapůjčení nádob-popelnic na tříděný odpad. V případě zájmu se obracejte na paní Veroniku Stehlíkovou, tel.: 724 195 782.
 4. Městská Jiráskova knihovna Vás zve na cestovatelskou besedu manželů Poulíkových s názvem NORSKO – CESTA NA SEVER, která proběhne ve čtvrtek 23. listopadu v 17:00 hodin.
 5. Společnost EG.D provádí v našem městě do 04. prosince 2023 odečty všech elektroměrů. V případě nepřítomnosti můžete zanechat stav elektroměru na viditelném místě.
 6. Společnost EG.D oznamuje, že z důvodu plánovaných prací bude přerušena dodávka el. energie od 24. do 26. listopadu do 16 hod., a to v oblasti odběratelské trafostanice Újezd u Brna Rekov. Vypnutí se netýká domácností.
 7. VaK Vyškov oznamuje občanům, že z důvodu úprav na vodovodním řadu bude zítra od 8:30 do 12:00 hodin odstávka dodávky vody. Následně bude probíhat odkalování vody, poteče z kohoutku mírně kalná voda. Voda bude uzavřena od rychmanovského mostu po vlakové nádraží. Tedy celý Újezd u Brna, mimo Rychmanov. Děkujeme za pochopení.
 • Klub seniorů Měnín pořádá v neděli 26. listopadu od 9 do 17 h v sále radnice Měnín Kateřinský jarmark. Občerstvení zajištěno.
 • Společnost ZEMOS Velké Němčice hledá pracovníky na pozici noční hlídač v živočišné výrobě na farmy ve Velkých Němčicích a Uherčicích. Jedná se o noční telení krav, péče o tele po narození, přihrnování krmiva. Nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, mzdu v rozpětí 35 až 37 tisíc Kč měsíčně, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na penzijní připojištění, dětskou rekreaci. Očekáváme fyzickou zdatnost pro manuální práci, kladný vztah ke zvířatům, samostatnost, spolehlivost. Nástup možný ihned – informace na telefonech +420 607 006 526 Uherčice, +420 603 483 064 Velké Němčice
 • Společnost ZEMOS Velké Němčice hledá pracovníky na pozici opravář zemědělské techniky do servisu ve Velkých Němčicích. Jedná se o opravy, technickou údržbu a seřizování zemědělských strojů a zařízení. Nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, mzdu v rozpětí 35 až 39 tisíc Kč měsíčně, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na penzijní připojištění, dětskou rekreaci. Požadujeme praxi v oboru, řidičský průkaz skupiny B, T, základní znalost práce na počítači, samostatnost, spolehlivost, svářečský a strojnický průkaz je výhodou. Nástup možný ihned – informace na telefonech +420 702 021 049.
 • Skupina historického šermu Buhurt zve turisty, milovníky historie a všechny občany na tradiční Pochod slavkovským bojištěm, který se uskuteční v sobotu 25. listopadu. Vychází se v 8:00 hodin z nádraží Újezd u Brna v doprovodu vojáků v dobové výzbroji a výstroji, trasa je asi 12 km dlouhá a vede kolem kapličky k Mohyle míru, památníku nad Zbýšovem a do Křenovic, kde se končí a vydávají se pamětní listy. U všech zastavení je krátká přednáška o tomto konkrétním místě. Všichni jsou srdečně zváni.
 • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude prodávat tento čtvrtek od 8:30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.
 • Ve čtvrtek přijede pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami, v čase od 8:30 do 9:00 hod. Přijďte si vybrat ze široké škály sortimentu.
 • V Elektro Spáčil právě probíhá Black Friday. Nabízí velký výběr vánočního osvětlení a dekorací. Bližší informace na prodejně, nebo právě v probíhajícím letáku. Těšíme se na Vás na prodejně v Újezdu u Brna.