Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 22. 11. 2022

  1. Město Újezd u Brna hledá zaměstnance na pozici – vedoucí technické skupiny města. Požadujeme bezúhonnost, praxe s vedením kolektivu min. 5 let, znalost práce na PC, zkušenosti s údržbou budov vítány. Nabízíme 5týdnů dovolené, motivační ohodnocení, peněžitý příspěvek na stravování. Nástup možný ihned. Více informací na webových stránkách a vývěsce města. Kontakt: Ing. Jana Jarošová, tel. 725 171 857, e-mail jarosova@ujezdubrna.cz.
  2. Město Újezd u Brna ve spolupráci s Kulturně školskou komisí vás srdečně zve na Rozsvěcení vánočního stromu, které se bude konat 26. 11. 2022 v parku JUDr. Jana Haluzy. Akce začíná ve 14 hodin a bude spojena s vánočními trhy.  Vystoupí harmonikářka Tereza Kniežová-Škrháková a od 16 hodin děti z mateřské a základní školy.
  3. Městská policie oznamuje, že 26. 11. 2022 bude park JUDr. Jana Haluzy a parkoviště před radnicí uzavřeno přechodným dopravním značením v době od 12 do 22 hodin. Ulice před radnicí bude po celou dobu průjezdná. Pro parkování vozidel v době konání akce je k dispozici parkoviště za zdravotním střediskem a za budovou Thermotechniky. Děkujeme za pochopení.     
  4. Město Újezd u Brna ve spolupráci se Sociálně zdravotní komisí oznamuje, že se v pátek 25. 11. 2022 od 15 do 18 hodin uskuteční v sálku na oratoři výroba adventních věnců. K dispozici bude především chvojí. Ostatní potřeby jako korpusy a ozdoby na tvoření si přineste s sebou. Srdečně zvou pořadatelé akce.
  5. Městská Jiráskova knihovna oznamuje, že čtvrteční beseda Trénování paměti se z důvodu nemoci paní lektorky ruší. Náhradní termín bude upřesněn po Novém roce. Děkujeme za pochopení.
  6. Město Újezd u Brna a Městská knihovna ve spolupráci se sdružením FILIA z.s. pořádají pletení stromečků z papírových ruliček. Akce se uskuteční 24. 11. 2022 v 9:30 hodin v knihovně.
  7. Město Újezd u Brna oznamuje, že připravuje nové vydání Katalogu firem 2023. Občané, kteří mají zájem mít uvedenou svoji firmu v katalogu a neobdrželi k vyplnění letáček pro sdělení potřebných údajů, mohou si jej vyzvednout na podatelně MěÚ, v Mezigeneračním centru a v knihovně nebo stáhnout na webových stránkách města. Vyplněné údaje je možné odevzdat na MěÚ, v knihovně nebo odeslat na email knihovna@ujezdubrna.cz do 15. 12. 2022. Formulář pro spolky a neziskové organizace je rovněž ke stažení na webu města.
  8. Generace Care z.ú. pořádá ve spolupráci s JMK a městem Újezd u Brna besedu s názvem Svět pečujících II.. Beseda se koná 23. 11. 2022 od 16 do 18 hod. v zasedací místnosti městského úřadu.
  9. Skupina historického šermu BUHURT si dovoluje pozvat občany na 13. ročník tradičního Pochodu slavkovským bojištěm, který se bude konat 26. 11. 2022. Zahájení pochodu je v 8 hodin na nádraží Újezd u Brna, trasa vede kolem Antoníčka na Mohylu míru, pak k památníku nad Zbýšovem, k hromadnému hrobu nad Křenovicemi a končí v Křenovicích u památníku generála Kutuzova. Průvodci pochodu budou vojáci v dobových uniformách a na jednotlivých zastaveních se ve zkratce dozvíte historii daného místa v době Bitvy u Slavkova.

INZERCE

  • Místní občan koupí dům k rekonstrukci do 5 mil. Kč, popř. stodolu nebo pozemek vhodný k okamžité výstavbě. Kontakt pro případné nabídky je 732 380 905.