Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

HLÁŠENÍ 22. 10. 2019

  1. Město Újezd u Brna žádá občany, aby do sběrných míst nedávali: pneumatiky, nábytek, dřevo, komunální odpad, oblečení, zdechliny, suť, barvy, bioodpad, díly z aut a železo. Tyto věci můžete uložit do sběrného dvora na Štefánikově ulici. Upozorňujeme, že sběrná místa jsou monitorována a za porušení hrozí postih.
  2. Město Újezd u Brna ve spolupráci se sociálně-zdravotní komisí pořádá cestovatelskou přednášku manželů Poulíkových, která se uskuteční ve čtvrtek 24. 10. 2019 v 16 hodin v jídelně DPS. Všichni jste srdečně zváni.

INZERCE

  • Oznamujeme občanům, že je nově otevřen obchůdek s malou kavárničkou na Šternově vedle pivnice. Otevírací doba je od 8:00 do 17:00 hodin. Uvítá vás zde usměvavá, přátelská, domácí atmosféra u praskajícího krbu, kde nejen potěšíte své chutě, ale i zdraví. Těší se na Vás Veronika Konečná – U tří berušek.
  • Základní a mateřská škola Prace přijme uklízečku na poloviční úvazek (4 hodiny denně). Nabízíme krásné prostředí, fajn tým lidí a podporu vedení. Nástup dle dohody. Kontakt: zs@skolavpraci.cz, tel. 602 208 871. Těšíme se na vás.