Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 22. 1. 2021

  1. Městská policie v Újezdu u Brna upozorňuje občany našeho města, že byl v poslední době zaznamenán opětovný výskyt podomních prodejců energií, a to i přesto, že je v našem městě podomní prodej a nabídka služeb  nařízením Města Újezd u Brna  číslo 2/2013  ( Tržní řád Města Újezd u Brna ) zakázán. Žádáme proto občany, aby v případě návštěvy podomního prodejce u nich doma byli nanejvýš obezřetní, nepodlehli manipulativnímu jednání ze strany prodejců a aby se s nimi pokud možno nebavili a na místo přivolali hlídku Městské policie na tel. čísle 602 500 584. Jenom tak lze předejít pozdějším nepříjemným situacím v souvislosti s uzavřenou smlouvou a jejím vypovězením. Mezigenerační centrum oznamuje občanům, že je z důvodu nemoci do odvolání uzavřeno. Kasička pro Tříkrálovou sbírku je umístěna na matrice, v přízemí městského úřadu.
  2. Městská Jiráskova knihovna oznamuje, že je stále uzavřena, ale od pondělí 25. 1. 2021 bude v provozu bezkontaktní příjem a výdej výpůjček – pouze však předem objednaných na tel. 725 915 076 nebo emailu mkujezd@volny.cz. V zádveří knihovny si po předchozí domluvě mohou čtenáři knihy vyzvednout a vrátit, a to v běžné pracovní době.

INZERCE

  • Společnost Lasspektrum hledá nové kolegy na pozici svářeče na hlavní pracovní poměr a jednosměnný provoz. Nabízí mzdu ve výši 28 000 až 32 000 Kč a firemní benefity. Místo výkonu práce je v Brně – Chrlicích na ulici Tovární. Nástup možný ihned. V případě zájmu volejte na tel. 606 073 652 nebo pište na info@lasspektrum.cz.