Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

HLÁŠENÍ 22. 1. 2020

  1. Město Újezd u Brna se podílí na sbírce Dobrý skutek za starý mobil. Pokud máte doma nepotřebný, starý mobil, můžete jej odevzdat do sběrných krabic, které jsou umístěny na městském úřadu, v základní škole a lékárně. Po vyplnění registračního lístku se můžete zapojit do slosování o nový mobil.
  2. Zveme Vás na zabíjačkové hody, které se konají v sobotu 1. 2. 2020 od 16:00 hod. U tří berušek. V nabídce budou veškeré zabíjačkové produkty a domácí uzeniny. Na Vaši návštěvu se budeme těšit na ulici Družstevní 741.

INZERCE

  • Firma SMART TECHNIK a. s. se sídlem v Újezdě u Brna přijme do pracovního poměru strojní zámečníky. Požadujeme základní znalost čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost, zodpovědnost. Dále přijme do pracovního poměru pomocné dělníky a řidiče skupiny B. Požadujeme zodpovědnost, pracovitost a samostatnost. Uchazeči se mohou hlásit na tel. 544 422 210 nebo emailu: zejdlova@smarttechnik.cz.
  • Firma HDP Trading s.r.o. se sídlem v Otnicích přijme do provozu kovovýroby pracovníka do trvalého pracovního poměru na obsluhu pásové pily na kov. Požadavek – praxe v oboru. Zámečníky pro sestavování ocelových konstrukcí. Požadavek – praxe a nutná znalost výkresové dokumentace. A dále svářeče pro svařování metodou MIG. Požadavek – praxe v oboru. Nabízí nadstandartní platové podmínky. Kontaktní osoba: Ing. Petr Pokorný, tel. 774 429 479.
  • Restaurace U Kostela, Újezd u Brna, přijme zaměstnance na pomocné práce v kuchyni a úklid na HPP nebo brigádu. Bližší informace přímo v restauraci nebo na tel. 734 575 285.
  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat tento čtvrtek od 8:30 na obvyklém prodejním místě, ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.