Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 21. 7. 2023

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s KŠK Vás srdečně zve na 2. koncert Újezdského kulturního léta, který se bude konat 23. 7. 2023 od 17 hodin v parku u penzionu. Vystoupí muzikálový zpěvák Jan Kříž se svojí kapelou. Občerstvení zajištěno, vstupné dobrovolné Těšíme se na Vás.
  2. MUDr. Jana Kudrnová oznamuje, že v týdnu od 24. 7. do 6. 8. 2023 bude čerpat řádnou dovolenou. Ordinace bude v tomto období uzavřena. Akutní stavy po předchozí telefonické konzultaci ošetří MUDr. Jana Godavová.
  3. Na základě rozhodnutí hejtmana Jihomoravského kraje je z důvodu zvýšeného nebezpečí vzniku požárů zakázáno, mimo jiné, rozdělávat nebo udržovat otevřený oheň a odhazovat hořící a doutnající předměty. Celý text rozhodnutí je zveřejněn na webových stránkách města, facebooku a ve vývěskách města. Zákaz platí do odvolání.
  • Kino Měnín oznamuje, že dnes v 18:00 bude spuštěn předprodej vstupenek na koncert Hany a Petra Ulrychových, kteří přijedou se svojí kapelou JAVORY 11. 11. 2023 do Měnína. Vstupenky budou k dispozici na www.smsticket.cz a na pokladně kina po předchozí domluvě s paní pokladní na telefonním čísle: 724 910 784. Cena jedné vstupenky v předprodeji je 590 Kč. Od 1. 9. je cena vstupenky 650 Kč, pokud nebudou vstupenky již vyprodány.
  • Firma VIMPEX GROUP s.r.o. se sídlem v Bošovicích hledá do svého týmu kovovýroby nového kolegu/kolegyni na pozici INSPEKTOR KVALITY. Dále na pozici SEŘIZOVAČ CNC KOVOVÝROBA pro práci na centrech CNC, jejich systém je podobný FANUCu. Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu vimpex@vimpex.cz, nebo volejte na telefonní číslo 544 240 404. Více informacích o inzerovaných pozicích na webu města.